Інтерфакс-Україна
12:49 29.08.2020

МЗС Білорусі анулювало акредитації двох журналістів BBC і чотирьох журналістів "Радіо Свобода"

1 хв читати
МЗС Білорусі анулювало акредитації двох журналістів BBC і чотирьох журналістів "Радіо Свобода"

Міністерство закордонних справ Білорусі позбавило акредитації двох журналістів BBC, повідомила в суботу Білоруська асоціація журналістів (БАЖ).

"Щойно зателефонували журналісткам ВВС Тетяні Мельничук і Тетяні Януцевич. Повідомили, що рішенням Міжвідомчої комісії з протидії екстремізму їхні акредитації в МЗС анулюються з сьогоднішнього дня", – йдеться в повідомленні БАЖ.

Крім того, МЗС Білорусі позбавило акредитації чотирьох журналістів білоруського бюро "Радіо Свобода".

"Рішенням міжвідомчої комісії з протидії екстремізму кореспонденти білоруської служби "Радіо Свобода" Алесь Дащинский, Олег Грузділович, Володимир Грідін і Олександра Динько позбавлені акредитації МЗС для іноземних журналістів, яка дозволяє їм працювати на території Білорусі", – поінформувала у своєму Telegram-каналі в суботу редакція "Радіо Свобода".

Раніше в суботу МЗС позбавило акредитації чотирьох російських журналістів, що працюють на іноземні ЗМІ. За інформацією посольства РФ, журналісти представляють Associated Press і німецький канал ARD. Їх висилають із країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Харкові внаслідок атаки ворожих дронів зросла до 13 - ОВА

Ворожі БпЛА влучили у багатоповерхівки в Харкові, є постраждалі - мер

7 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Білий дім відкинув звинувачення у неналежному кадровому укомплектуванні метеорологічної служби у зв'язку зі стихією в Техасі - ЗМІ

Путін намагається утримати рівень вербування добровольців, задіявши проурядові НДО - ISW

Київ під атакою ворожих БпЛА, пошкодження в двох районах - КМВА

Німецькі ЗМІ оприлюднили перелік зброї та військового обладнання, по яке Україна нібито звернулася до ФРН

Науседа й Штайнмаєр обговорили оборонну співпрацю та підтримку України

Трамп має намір оголосити в понеділок 60-денне перемир'я між Ізраїлем і Хамас у разі успішних переговорів - ЗМІ

Троє мирних мешканців постраждали внаслідок російських обстрілів Купʼянська - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА