Інтерфакс-Україна
13:06 29.08.2020

У Харківській області поблизу кордону з РФ затримано 6 нелегалів – Держприкордонслужба

1 хв читати
У Харківській області поблизу кордону з РФ затримано 6 нелегалів – Держприкордонслужба

Оперативні співробітники Державної прикордонної служби України прикордонний наряд відділу "Вовчанськ" та представники Національної поліції затримали групу нелегальних мігрантів в районі с.Шестакове (Харківська область).

Як повідомляє прес-служба Східного регіонального управління Держприкордонслужби України, отримавши інформацію про переміщення групи нелегалів, правоохоронці зупинили два автомобілі (Daewoo Lanos і Samand), в салонах яких було шість іноземців без документів.

"Чоловіки повідомили, що вони всі є громадянами Бангладеш, а державний кордон з Росією перетнули пішки, і вже на території України викликали таксі", – йдеться в повідомлення.

Затриманих доставили в прикордонний підрозділ. Після встановлення обставин справи, іноземців притягнуть до адміністративної відповідальності за незаконний перетин або спробу незаконного перетину державного кордону України та порушення правил прикордонного режиму.

На водіїв автомобілів складено адмінматеріали за незаконне перевезення іноземців територією України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стартував прийом анкет у другу когорту програми REDpreneur Women

Мінспорту: якщо вам від 14 до 35 років, ви офіційно належите до категорії "молодь"

Шмигаль задекларував 1,6 млн грн доходів за 2025 рік, дружина - 9,3 млн грн

Російського командира засудили до 12 років за катування цивільних на Чернігівщині

Зеленський доручив Свириденко, Качці і Соболеву забезпечити супровід та експертизу економічних аспектів майбутніх угод між Україною та США

МЗС Естонії заборонив в'їзд першим 261 російським бойовикам, які брали участь в агресії проти України

Зеленський доручив фіналізувати та передати для розгляду на найвищому рівні документ щодо гарантій безпеки для України від США

Без тепла у Києві майже 800 будинків - Кличко

Можливі тимчасові порушення доступу до окремих реєстрів Мін'юсту – НАІС

У зоні підвищеного ризику будинки з верхньою розводкою труб опалення - голова Дарницької РДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА