Інтерфакс-Україна
14:37 29.08.2020

ЄС піддав критиці ситуацію з правами людини в Туреччині

1 хв читати
ЄС піддав критиці ситуацію з правами людини в Туреччині

Євросоюз виступив з критикою ситуації з правами людини в Туреччині у зв'язку зі смертю внаслідок голодування ув'язненої в турецькій в'язниці.

"Європейський союз глибоко засмучений смертю Ебру Тімтік, юриста, яка голодувала 238 днів після її засудження минулого року за передбачуване членство в терористичній організації", - заявив в суботу представник Європейської зовнішньополітичної служби (ЄВС).

Він наголосив, що Тімтік стала четвертим ув'язненим, який помер цього року в Туреччині внаслідок голодування.

"Трагічний результат їхньої боротьби за справедливий судовий розгляд болісно ілюструє гостру необхідність для турецької влади надійно виправити ситуацію з правами людини в країні, яка різко погіршилася за останні роки, а також серйозні недоліки, що спостерігаються в судовій системі", - йдеться в заяві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київське метро повернулося до роботи у звичайному режимі – КМДА

МАГАТЕ про збій в ОЕС України: Прямого впливу на ядерну безпеку не очікується, але загальна ситуація нестабільна

Працюють "синя" та "зелена" лінії київського метро, на "червоній" тривають перевірки перед відновленням роботи – КМДА

Енергосистема Київщини працює в режимі відновлення - ОВА

У Златополі на Харківщині вийшло з ладу електротехнічне обладнання майже на всіх котельнях

У Києві починають відновлювати роботу метро на всіх трьох лініях – Кличко

Ворог просунувся на гуляйпільському напрямку – DeepState

У Києві, Київській та Дніпропетровській областях критична інфраструктура заживлена – Шмигаль

Сильні морози очікуються в Україні найближчими днями

Очільника окупаційної адміністрації Маріуполя заочно засуджено до 15 років позбавлення волі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА