07:15 30.08.2020

Вісім партій та їх об'єднань можуть пройти в Ризьку думу за підсумками дострокових виборів

2 хв читати
Вісім партій та їх об'єднань можуть пройти в Ризьку думу за підсумками дострокових виборів

У Ризьку думу нового скликання за підсумками дострокових виборів можуть пройти вісім партій і їх об'єднань, свідчать результати опитування виборців біля дільниць, проведеного агентством BNS, Латвійським телебаченням, Латвійським радіо і Ризьким університетом Страдіньша за підтримки соціологічного агентства SKDS.

Згідно з опитуванням, найбільшу кількість голосів на виборах може отримати список об'єднання партій "Для розвитку / За!" і "Прогресивні" - 26,6%.

На другому місці може опинитися "Згода" - 18,9% голосів виборців, на третьому - партія "Честь служити Ризі", за яку могли проголосувати 7,4% виборців.

За "Нову Єдність", згідно з результатами опитування біля дільниць, проголосували 14,8% виборців, за "Все для Латвії" - "Тевземей ун Брівібай" / ДННЛ (ВЛ-ТБ / ДННЛ) і Латвійське об'єднання регіонів (ЛОР) - 8,8%.

Нова консервативна партія може отримати 6,2%, Російський союз Латвії - 5,2% голосів.

Не виключено, що в думі буде представлений і Союз "зелених" і селян, яким до 5% -го бар'єру не вистачає всього 0,2 процентного пункту.

Менше 5% набрали "Альтернатива" - 3,1%, "KPV LV" - 1,2%, "Нова Згода" - 1,2%, "Єдині для Латвії" - 0,4%, Партія дії - 0,3 %, "Справедливість" і Партія центру - по 0,2% голосів.

В опитуванні взяли участь 2186 виборців, із них свій вибір не назвали 654 або 30% опитаних. Дев'ятеро людей визнали, що не голосували, тобто не кинули в урни конверти з бюлетенями, кинули порожній конверт або навмисне пошкоджений виборчий бюлетень.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА