Інтерфакс-Україна
08:30 30.08.2020

Керівництво і частина співробітників білоруського видання Kyky.org покинули країну

1 хв читати
Керівництво і частина співробітників білоруського видання Kyky.org покинули країну

Головний редактор онлайн-журналу Kyky.org, а також частина співробітників цього видання виїхали з Білорусі, повідомила редакція в суботу.

"Ми повинні сказати, що директор, головний редактор і частина редакції KYKY тимчасово виїхали з країни. Ми зробили це, щоб зберегти видання і команду фізично і морально. Інакше ми не змогли б далі працювати з такою інтенсивністю", - йдеться в повідомленні.

Куди поїхали співробітники видання, не уточнюється. Втім, наголошується, що цей від'їзд - тимчасовий.

"Жити в еміграції взагалі не входить до наших планів", - йдеться в повідомленні.

У п'ятницю в Мінську був затриманий бізнесмен Олександр Василевич - співзасновник видань Kyky.org і The Village Білорусь. За словами його дружини, Василевичу обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

27 серпня, як повідомляв правозахисний центр "Весна", в редакціях Kyky.org і The Village Білорусь відбулись обшуки.

Відповідно до опису на сайті видання, Kyky.org існує з 2010 року. Редакція називає свій проект "розумним лайфстайл-журналом", але видання також висвітлює і протести в Білорусі, що почалися після президентських виборів в країні.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров: РФ лише сьогодні передала "свій документ" щодо припинення вогню, матимемо тиждень на його вивчення

У Стамбулі погодили формулу обміну всіх на всіх по двох категоріях - ГУР

Deep State: РФ у травні окупувала 449 кв км української території, що є найгіршим показником у 2025 р.

Україна та РФ домовилися про повернення тіл загиблих воїнів - 6000 на 6000

Російські війська зберігають високу активність на покровському напрямку, зафіксовано 23 атаки з початку доби – Генштаб

РФ і далі відмовляється погодитися на безумовне припинення вогню - Кислиця

МЗС Туреччини: переговори РФ і України не були негативними

Умєров: подальші переговори з РФ матимуть сенс лише, якщо буде підготовка на рівні лідерів, пропонуємо наступну зустріч наприкінці місяця

Глава МВС: РФ цілеспрямовано полює на рятувальників, тільки протягом тижня вони потрапили під ворожий вогонь близько десятка разів

Україна та РФ домовилася про обмін полоненими - Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА