Інтерфакс-Україна
19:34 31.08.2020

Степанов: Ми знайшли "ідеальний баланс" між карантинними обмеженнями й життям країни

1 хв читати
Степанов: Ми знайшли "ідеальний баланс" між карантинними обмеженнями й життям країни

Україна знайшла "ідеальний баланс" між карантинними обмеженнями, які впроваджують у різних регіонах залежно від епідситуації, і життям країни, вважає міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Ми знайшли ідеальний баланс між карантинними обмеженнями, які впроваджують залежно від епідситуації, та життям країни, але при цьому ми живемо в новій реальності. У цій реальності ми маємо виконувати певні правила. Це наша базова потреба, щоб бути здоровими", - сказав він в ефірі телеканалу "Україна 24" в понеділок.

Степанов зазначив, ступінь карантинних обмежень залежить "від рівня епіднебезпеки, від кількості нововиявлених хворих на 100 тис. населення".

"Тому що 100 хворих у Києві й 100 хворих у невеликому районному центрі - це зовсім різні цифри", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили безпілотних систем уразили за добу 780 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 154 бойові зіткнення

Спецпосланець Трампа повідомив про ймовірне звільнення близько 1000 політичних в'язнів у найближчі місяці

Окупанти втратили впродовж доби 710 військовослужбовців - Генштаб

14 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трубу, якою росіяни проникали в Куп'янськ знищено Силами оборони України

Італія підтримала Бельгію у протидії плану ЄК щодо використання заморожених російських активів - ЗМІ

Стармер та фон дер Ляєн обговорили використання російських активів на користь України – ЗМІ

Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА