Інтерфакс-Україна
17:14 02.09.2020

Патрульні розшукали чоловіка, який, імовірно, вранці у Києві завдав тілесних ушкоджень нардепу Полякову

2 хв читати
Патрульні розшукали чоловіка, який, імовірно, вранці у Києві завдав тілесних ушкоджень нардепу Полякову

У середу вранці патрульні Києва отримали орієнтування за планом "Перехоплення" у зв'язку з тим, що в Шевченківському районі столиці невідомий чоловік завдав тілесних ушкоджень народному депутату України і поїхав на автомобілі Toyota.

"Патрульні, які стежать за безпекою міста за допомогою камер, встановили маршрут авто до Броварського проспекту, де водія Toyota зупинив екіпаж патрульних", - повідомляє прес-служба патрульної поліції Києва.

У відомстві додали: "попередньо, водій підтвердив патрульним, що вранці був учасником конфлікту з незнайомцем".

Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу Шевченківського управління поліції для з'ясування всіх обставин події.

Раніше 2 вересня повідомлялося, що поліція Києва відкрила кримінальне провадження за фактом нападу на народного депутата України Антона Полякова (депутатська група "За майбутнє") в центрі столиці.

"За фактом протиправних дій стосовно народного обранця відкрито кримінальне провадження. Дії невідомого кваліфіковано за ст. 125 Кримінального кодексу України", - йдеться в оприлюдненому в середу вдень повідомленні відділу комунікації поліції Києва.

За інформацією главку, вранці в середу до столичної поліції надійшло повідомлення від лікаря про надання медичної допомоги народному депутатові. Для з'ясування обставин події на місце виїхала слідчо-оперативна група поліції.

"Зі слів потерпілого встановлено, що о 4:30 біля одного з будинків на вулиці Богдана Хмельницького під час конфлікту невідомий завдав йому тілесних ушкоджень. Для надання медичної допомоги депутат самостійно звернувся до травмпункту", - зазначається в повідомленні.

Відомості за цим фактом внесено до ЄРДР за ч.1 ст.125 КК (умисне легке тілесне ушкодження). Вживаються заходи для встановлення і затримання причетних до цього кримінального правопорушення.

У повідомленні поліції Києва не зазначено ім'я потерпілого народного депутата. Водночас, як стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна", йдеться про Антона Полякова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський привітав розвідників із Днем зовнішньої розвідки України

ЄС мобілізує частину цивільної допомоги з кредиту у EUR90 млрд на підтримку енергосистеми України – посольство Франції

США посилює тиск на іранський тіньовий флот – посол Стефанішина

В "Євросолідарності" розцінили атаку РФ на київську фабрику Roshen як неготовність агресора до миру

Мінвійни США констатує загрози для членів НАТО з боку РФ, але відповідальність за її стримування покладає на Європу – Нацстратегія

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 27

Ворог просунувся в напрямку Костянтинівки, захопивши за півтори доби 3,3 кв км - DeepState

ППО знешкодила вночі один з найвищих відсотків дронів та ракет, випущених з РФ по Україні, але є влучання на 17 локаціях – ПС ЗСУ

Окупанти влучили у будівлю кондитерської фабрики Roshen в Києві, загибла і 2 з 4 поранених вночі у столиці були саме там

"Укренерго" ввело аварійні відключення в кількох областях після нічного обстрілу РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА