Інтерфакс-Україна
10:54 03.09.2020

У ЗСУ за добу виявили майже півсотні нових заражень коронавірусом

2 хв читати

 47 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 було зафіксовано за добу у Збройних силах України (ЗСУ), хворіють 612 осіб, повідомляє командування Медичних сил ЗСУ у четвер вранці.

В оприлюдненій на сторінці командування Медсил ЗСУ в соцмережі Facebook інформації випливає, що із загальної кількості хворих за добу на лікуванні в закладах охорони здоров'я перебувають дев’ять осіб (Національний військово-медичний клінічний центр "ГВКГ" - чотири військовослужбовці, Військово-медичний клінічний центр Південного регіону - один військовослужбовець і один працівник ЗСУ, Військово-медичний клінічний центр Північного регіону - один військовослужбовець, Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону - один військовослужбовець, Хмельницька ЦРЛ - один працівник ЗСУ). Стан здоров'я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 38 осіб (Львівська обл. - 13 військовослужбовців і два працівники ЗСУ, Київська обл. - п’ять військовослужбовців і один працівник ЗСУ, Одеська обл. - сім військовослужбовців, Рівненська обл. - три військовослужбовці і один працівник ЗСУ, Івано-Франківська обл. - два військовослужбовці, Хмельницька, Вінницька, Харківська і Чернівецька обл. - по одному військовослужбовцю). Стан здоров'я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Станом на 10:00 четверга у ЗСУ на гостру респіраторну хворобу COVID-19, викликану коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє - 612 осіб. Загалом за час пандемії одужали - 1 201 особа, летальних випадків - шість.

На ізоляції (зокрема самоізоляції) перебуває 524 людини. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі три доби - 104 людини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Червона" лінія метро в Києві відновила роботу в звичайному режимі

У більшість областей йде потепління, але ожеледь і налипання снігу можуть ускладнити роботу підприємств та транспорту

Віцепрем’єр Кулеба: 447 генераторів надійдуть з ЄС до України протягом тижня, 2 з них великої потужності

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 31, серед них двоє дітей

Зеленський привітав розвідників із Днем зовнішньої розвідки України

ЄС мобілізує частину цивільної допомоги з кредиту у EUR90 млрд на підтримку енергосистеми України – посольство Франції

США посилює тиск на іранський тіньовий флот – посол Стефанішина

В "Євросолідарності" розцінили атаку РФ на київську фабрику Roshen як неготовність агресора до миру

Мінвійни США констатує загрози для членів НАТО з боку РФ, але відповідальність за її стримування покладає на Європу – Нацстратегія

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 27

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА