Інтерфакс-Україна
14:20 03.09.2020

Шмигаль доручив невідкладно провести перевірки навчальних закладів в областях на дотримання протиепідемічних правил

1 хв читати
Шмигаль доручив невідкладно провести перевірки навчальних закладів в областях на дотримання протиепідемічних правил

 Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив міністру розвитку громад і територій Олексію Чернишову та в. о. міністра освіти і науки Сергію Шкарлету невідкладно провести перевірки навчальних закладів в областях на дотримання протиепідемічних правил.

"За останню добу було виявлено 149 випадків захворювання на COVID-19 серед дітей. На виконання завдання президента України Володимира Зеленського прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив міністру розвитку громад та територій Олексію Чернишову та в. о. міністра освіти і науки Сергію Шкарлету спільно з Держпродспоживслужбою невідкладно провести перевірки закладів освіти в областях на дотримання протиепідемічних правил", - повідомляє прес-служба уряду.

Шмигаль зазначив, що випадковим чином мають бути перевірені щонайменше п’ять навчальних закладів у кожній із областей. Особливо варто звернути увагу на школи, які розташовуються у віддалених районах, оскільки в обласних центрах ситуація більш-менш стабільна.

Прем'єр також доручив головам обласних і районних державних адміністрацій взяти під контроль ситуацію в навчальних закладах.

Шмигаль наголосив, що за результатами цієї перевірки урядом можуть бути ухвалені, зокрема, кадрові рішення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ГУР отримала свідчення вбивства окупантами трьох цивільних у багатоповерхівці на окупованій частині Харківщини

Єрмак: Вдалося врятувати ще 22 українських дітей та підлітків із ТОТ

УЧХ щодня евакуює людей з прифронтових населених пунктів Дніпропетровщини

СБУ зібрала докази, що підозрюваний у вбивстві Парубія діяв на замовлення спецслужб РФ

Євросоюз на рік продовжив санкції проти Росії за дестабілізаційні дії за кордоном

В управління АРМА передано 15 млн грн, знайдених під час обшуку в ексдепутата-регіонала Макеєнка

До 15 років тюрми засуджено "крота" воєнної розвідки РФ, який видавав себе за капелана

Найпопулярнішими професіями за кількістю поданих заяв у профтехи є кухар, перукар і тракторист

Зустріч фракції "Слуга народу" з президентом запланована наступного тижня - Палійчук

Електропостачання м. Славутич після атаки 1 жовтня відновлено частково; водоканал, лікарня, дві школи працюють

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА