17:01 03.09.2020

Київ профінансує оздоровлення дітей із сіл Київської області, поряд з якими розташовані сміттєвий полігон і станція аерації, - міськрада

1 хв читати
Київ профінансує оздоровлення дітей із сіл Київської області, поряд з якими розташовані сміттєвий полігон і станція аерації, - міськрада

Депутати Київської міської ради на засіданні в четвер ухвалили рішення, яке передбачає оздоровлення дітей із шести сіл Київської області, на території яких розміщені об'єкти міста Києва.

Як повідомляє прес-служба міськради, буде забезпечено оздоровлення і відпочинок дітей із сіл Гнідин, Ревне, Щасливе, Вишеньки Бориспільського району та села Підгірці Обухівського району. "На території цих населених пунктів розташовуються важливі об’єкти міста Києва – полігон захоронення твердих побутових відходів №5 та Бортницька станція аерації", - йдеться в повідомленні.

Загалом місто у 2021 році планує забезпечити путівками понад 600 дітей.

"Практика забезпечення оздоровлення дітей із тих сіл, де розташовуються об’єкти міста Києва, існує вже давно. Наприклад, у 2018 році на ці цілі ми виділили 2,5 млн грн, а вже в 2020 – майже 3,4 млн грн. Наступного року ми плануємо видатки в розмірі 8 тис. на дитину. Це вартість путівки на 10 днів. На відпочинок та оздоровлення можуть розрахувати діти до 18 років із 6 сіл Київської області", - розповів голова постійної комісії Київської міськради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА