Інтерфакс-Україна
08:33 05.09.2020

Щоб впоратися зі зростанням інфікування Covid-19 в Україні, треба балансувати між епідемічною та економічною доцільністю - Ляшко

1 хв читати
Щоб впоратися зі зростанням інфікування Covid-19 в Україні, треба балансувати між епідемічною та економічною доцільністю - Ляшко

Щоб впоратися зі зростанням інфікування Covid-19 в Україні, треба дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів і балансувати між епідемічною та економічною доцільністю, повідомив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Для того, щоб не входити в жорсткий карантин, який був у нас у березні, уряд запропонував поетапне введення адаптивного карантину. Зараз в залежності від рівня захворюваності на тій чи іншій адміністративній території, і не області, як у нас було, а саме району, міста, міста обласного значення, вводяться обмежувальні протиепідемічні заходи. І вони вводяться на національному рівні, органи місцевого самоврядування повинні забезпечити їх виконання. Якщо ми будемо дотримуватися цих норм і балансувати між епідемічною доцільністю і економічною, ми впораємося, не дивлячись на те, що насувається ще сезон грипу та ГРВІ", - сказав Ляшко в ефірі програми "Подробиці тижня" на телеканалі "Інтер" у п'ятницю.

За його словами, сезон грипу та ГРВІ додасть навантаження на систему охорони здоров'я, тому що в Україні за сезон перехворіють 5 млн людей.

Також Ляшко зазначив, що зараз медичну допомогу хворим на Covid-19 надають 1300 медичних бригад, у складі яких працюють 29 тис. лікарів і близько 50 тис. молодшого медичного персоналу, а також є резерв з лікарень, ліжок, а також медпрацівників.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти 3,8 тис. разів клопотало перед Держприкордонслужбою про перетин кордону представниками закладів освіти у 2025р.

Нацполіція: директору будівельної компанії на Херсонщині повідомлено про підозру у привласненні 5 млн грн на укриття

У застосунку "Київ Цифровий" проходить опитування про найменування 4 скверів столиці

Прем’єр Нідерландів: Протестувальники в Ірані заслуговують на нашу підтримку

Освітній омбудсмен про напад в київській школі: Заклади освіти мають бути безпечним простором для дітей і педагогів

НАЗЯВО і Міносвіти: у 2025 році плагіат виявлено в 10 дисертаціях, 8 осіб позбавлено наукових ступенів

Аварійні відключення світла діють по всьому Києву – ДТЕК

Україна має отримати свої перші БМП Lynx KF41 вже на початку 2026 року – Rheinmetall

Трамп: у Зеленського немає козирів, в нього є лише Дональд Трамп

Сибіга: війна триває вже довше за радянсько-німецьку, водночас агресор не досяг жодної стратегічної цілі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА