07:58 06.09.2020

"Укрзалізниця" має намір запустити інтерактивну карту руху поїздів

2 хв читати
"Укрзалізниця" має намір запустити інтерактивну карту руху поїздів

АТ "Укрзалізниця" (УЗ) планує автоматизувати процеси руху поїздів за рахунок запуску інтерактивної карти руху, повідомив глава УЗ Володимир Жмак на своєму Telegram-каналі за підсумками першого засідання правління після свого призначення.

Він прозвітував про свій перший тиждень роботи в компанії і озвучив низку планів "Укрзалізниці" щодо оптимізації руху.

"Зараз ми вже можемо говорити про наявність рішень з питань пропускної здатності окремих ключових ділянок і тягового потенціалу, необхідного для забезпечення перевезень, щодо збільшення плеча обслуговування одним локомотивом, з електрифікації певних ділянок з метою вивільнення тепловозів і поліпшення експлуатаційної роботи", - зазначив Жмак.

За його словами, в результаті втілення цих рішень "Укрзалізниця" зможе вивільнити локомотиви з одних ділянок і передати їх для використання на інших - де є нестача тяги. Що, в свою чергу, дозволить перевозити більше вантажів і доставляти їх швидше, і зробить УЗ більш привабливою і зручною для бізнесу.

"Наступний крок - запуск інтерактивної карти руху, що дозволить автоматизувати процеси руху і відстежувати їх в реальному часі 24/7. Пакет рішень вже готовий для обговорення на засіданні правління компанії", - наголосив Жмак.

Як повідомлялося, правління "Укрзалізниці" розробляє програми стратегічного планування розвитку компанії.

Раніше Жмак також повідомив, що держава може виділити майже 3,3 млрд грн на закупівлю вагонів для "Укрзалізниці" і 1,2 млрд на модернізацію інфраструктури.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА