Інтерфакс-Україна
08:02 06.09.2020

Російські найманці режим припинення вогню на Донбасі в суботу не порушували

1 хв читати
Російські найманці режим припинення вогню на Донбасі в суботу не порушували

У суботу, 5 вересня, російські найманці не порушували режим припинення вогню на Донбасі, повідомляє прес-центр штабу Операції об'єднаних сил.

"За минулу добу, 5 вересня, на всіх ділянках відповідальності українських підрозділів обстрілів з боку супротивника не зафіксовано. Режим тиші зберігався на всій лінії розмежування", - йдеться в повідомленні, на офіційній сторінці штабу ООС у соцмережі Фейсбук у суботу вранці.

У штабі ООС зазначили, що режим тиші зберігається і з початку поточної доби, 6 вересня.

"З початку поточної доби, 6 вересня, введений режим тиші зберігається повною мірою. У смугах відповідальності наших бригад не зафіксовано жодної озброєної провокації або обстрілу. Серед особового складу об'єднаних сил бойових втрат і поранень немає", - наголосили в штабі ООС.

Паралельно з виконанням бойових завдань підрозділи зі складу об'єднаних сил і інших складових сил оборони локалізують масштабні лісові і степові пожежі на Луганщині.

"Станом на ранок ліквідовано вогонь і поблизу Верхньоторецького. Однак під час гасіння пожежі вогнем були відрізані від решти особового складу двоє військовослужбовців зі складу об'єднаних сил. Пошуки бійців тривають. Зараз продовжують гасити пожежу поблизу Луганського, а поблизу населених пунктів Трьохізбенка - Лопаскине - Лобачеве осередки загоряння вдалося локалізувати", - підсумували в штабі ООС.

 

 

ОСТАННЄ

Ще 30 бригад залізничників долучаться до відновлення тепла у Києві - "Укрзалізниця"

У столиці розгорнуто додатковий теплопункт УЧХ

Домовлено продовження роботи на рівні команд під час наступного етапу консультацій у Давосі - Умєров

Зеленський: У нас є дані щодо об’єктів, по яких Росія робила розвідку, розвідку для ударів

Зеленський: Основна мішень для РФ - українська енергетика, в ремонтних бригадах зараз задіяно майже 58 тисяч працівників

Київська ОВА: Навчальний процес у школах області відновлять з 19 січня

Міністр закордонних справ Нідерландів назвав погрозу Трампа митами проти ЄС через Гренландію "шантажем"

"Укренерго" в понеділок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

У Корюківському районі пошкоджено важливий енергооб’єкт, знеструмлено низку населених пунктів - "Чернігівобленерго"

Кулеба: У Києві тривають роботи з відновлення теплопостачання у 143 житлових будинках

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА