Інтерфакс-Україна
16:06 07.09.2020

Окружний адмінсуд Києва просять скасувати рішення Кличка про виконання гімну в столичних школах щоранку

1 хв читати
Окружний адмінсуд Києва просять скасувати рішення Кличка про виконання гімну в столичних школах щоранку

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов до Київської міської ради щодо скасування рішення про виконання гімну України в закладах загальної середньої освіти всіх типів і форм власності на початку кожного дня за участю учнів та вчителів.

"До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов до Київської міської ради щодо визнання протиправним частково рішення №433/9512 від 30.07.2020 року "Про обов’язкове виконання Державного Гімну України у закладах загальної середньої освіти усіх типів та форм власності". Зокрема, позивач просить скасувати п.1.2. вказаного рішення, яким рекомендовано виконання Державного Гімну України у закладах загальної середньої освіти усіх типів та форм власності на початку кожного дня за участю учнів та вчителів", - повідомляє прес-служба ОАСК у понеділок.

Зазначається, що серед інших вимог - вжити заходів щодо забезпечення позову шляхом зупинення рішення Київської міської ради в зазначеній частині.

Так, нині суд вирішує питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ оприлюднила нове відео зі спецоперації "Павутина" з ударом по аеродрому "Бєлая"

Троє людей постраждали через удар російського дрона по Старому Салтову

Координаційний штаб роз'яснив ситуацію з обміном полонених та репатріацією тіл з РФ

У Києві поліція запобігла зіткненням на акції ЛГБТ

У Дніпрі затримали двох агентів спецслужб РФ, які підірвали авто співробітника прокуратури

Комісія 8-10 червня проведе співбесіди з 16 фіналістами конкурсу на главу БЕБ для визначення переможця 10 червня

У Затоці під час купання у морі в результаті вибуху невідомого предмета загинули двоє чоловіків

ПЦУ назвала провокацією проведення неподалік від Михайлівського собору акції ЛГБТ-спільноти

Українські дипломати тримають на особливому контролі справу про загибель матері і дитини у Бельгії

Три людини загинули і одна поранена внаслідок обстрілів Донеччини у суботу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА