10:35 08.09.2020

Майже 52 тис. вступників на бакалаврат і молодший бакалаврат зараховані на бюджет

2 хв читати
Майже 52 тис. вступників на бакалаврат і молодший бакалаврат зараховані на бюджет

За підсумками зарахування абітурієнтів на навчання за державний кошти місця на бакалавраті й молодшому бакалавраті отримали 51,4 тис. вступників, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

"Завершився ще один з етапів вступної кампанії 2020 – зарахування вступників бакалаврського та молодшого бакалаврського рівня на основі повної загальної середньої освіти на навчання за державний кошт. Заклади вищої освіти оприлюднюють накази про зарахування на навчання бюджетників. Кількість зарахованих на ОС "Бакалавр" становить 51 тис. 377 осіб та 425 – ОС "Молодший бакалавр", - ідеться в повідомленні прес-служби міністерства.

У рейтингу вищих навчальних закладів за кількістю зарахованих на бюджет перше місце посідає Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" - 3 748 бюджетників, далі йдуть Київський національний університет імені Тараса Шевченка - 2 986, Національний університет "Львівська політехніка" - 2 297, Львівський національний університет імені Івана Франка - 2 108, Національний авіаційний університет - 1 186, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна - 1 159, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" - 1 120, Харківський національний університет радіоелектроніки - 968, Національний університет біоресурсів і природокористування України - 911 і Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича - 810 бюджетників.

Зазначаємо, що абітурієнти, які мають пільги і претендують на переведення на бюджет, мають подати до вишу підтверджувальні документи до 11 вересня, а саме переведення відбудеться до 15 вересня. Станом на 7 вересня кількість абітурієнтів, зарахованих за пільгами, становить 4 тис. 722 людини.

Зарахування на контракт триватиме до 30 вересня.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Масове тестування на COVID-19 неефективне - думка

Карел Хірман: Випадок із «Дніпроазотом» показав усі вади наявного розрахунку тарифу на транспортування газу

Уруський назвав низку факторів, які призвели до краху літака Ан-26 із курсантами поблизу Чугуєва

Головними причинами катастрофи Ан-26 поблизу Чугуєва були системні порушення правил польотів у ХНУПС і недостатній професіоналізм екіпажу - Уруський

Кабмін запропонує ВР передати повноваження організовувати автобусні пасперевезення в межах району ОДА та ОТГ

Депутати пропонують ВР створити ТСК із питань розслідування причин виникнення у 2020 році пожеж на Луганщині

У Борисполі мають відбутися повторні вибори мера - експерт

Двоє постраждалих унаслідок вибуху на газорозподільній станції в Харківській області в критичному стані

Поліція розпочала розслідування вибуху й пожежі на газопереробній станції на Харківщині за статтею "порушення правил безпеки"

Печерський райсуд призначив на 4 грудня підготовче засідання у справі про вклади Суркісів у ПриватБанку і законність bail-in

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА