Інтерфакс-Україна
15:01 08.09.2020

Законопроект про статус сімей загиблих захисників України вже розробляють і внесуть до ВР - зустріч Зеленського з ветеранами АТО/ООС та їхніми сім'ями

2 хв читати
Законопроект про статус сімей загиблих захисників України вже розробляють і внесуть до ВР - зустріч Зеленського з ветеранами АТО/ООС та їхніми сім'ями

 Родини учасників війни на Донбасі під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським звернулися до глави держави з проханням надати статус сім'ям загиблих захисників України.

"Присутній на зустрічі представник Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих захисників України при президентові Євген Терехов повідомив, що вже розробляється відповідний законопроект, і він обов'язково буде внесений до парламенту", - повідомляє у вівторок прес-служба глави держави.

Учасники зустрічі також зазначили, що діти-сироти, батьки яких загинули на війні, часто не мають можливості отримати житло. Президент зауважив, що це питання можна вирішити на рівні обласної влади, а держава зі свого боку допоможе.

Крім того, сім'ї учасників бойових дій поскаржилися Зеленському на несправедливі та фейкові звинувачення щодо українських військових на фронті, які іноді звучать у ЗМІ. Зокрема, присутня на зустрічі мати військового, який захищав Донецький аеропорт і загинув у 20-річному віці, наголосила, наскільки важливо зберегти пам'ять про її єдиного сина та його вчинки.

"Ваш син - герой, ми це знаємо. Всі українці в цьому впевнені. Він захищав нашу країну, захищав наші кордони. Тому вшановуємо пам'ять і розуміємо, що це великі люди. Не слухайте цей бруд. Ми вам дякуємо за вашого сина. Бережіть себе для пам'яті. Бо поки ми живемо - ми пам'ятаємо", - зазначив Зеленський.

Ветерани також розповіли президенту про проблему з працевлаштуванням військових після повернення з фронту, що спричиняє у них важкий психологічний стан.

"Я вважаю, що бізнесмени, які зберегли бізнес, мають завдячувати хлопцям, які воювали на фронті. Тому простий варіант - стимулювати їх створювати робочі місця та наймати ветеранів", - заявив Зеленський.

Глава держави також відвідав Меморіал героям Антитерористичної операції, який розташований на центральному кладовищі Сум. Нині там поховані 46 воїнів АТО й один Герой Небесної сотні Олексій Братушка. Президент ушанував пам'ять загиблих та поклав квіти до меморіальної стели.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що під час рейду на Мадуро США застосували секретну зброю "The Discombobulator"

Сили оборони відбили з початку доби 119 ворожих атак - Генштаб

Лідерка німецької ультраправої партії AfD виступила проти постачання зброї Україні

Внаслідок ворожих атак на Київщині пошкоджено понад 20 будинків, четверо людей поранено

Американські чиновники допустили можливу зустріч Путіна та Зеленського після переговорів в Абу-Дабі -ЗМІ

У Слов’янську двоє підлітків постраждали внаслідок атак ворожих FPV-дронів - МВА

У Міннеаполісі агент ICE вбив громадянина США, Трамп підтримав операцію, після чого спалахнули протести та критика демократів

Віткофф назвав переговори в Абу-Дабі дуже конструктивними та анонсував їх продовження наступного тижня

Понад 160 бригад працюють над відновленням тепла в Києві, у Чернігові без електропостачання залишалося понад 400 тис. споживачів

ВІТКОФФ НАЗВАВ ПЕРЕГОВОРИ В АБУ-ДАБІ ДУЖЕ КОНСТРУКТИВНИМИ ТА АНОНСУВАВ ЇХ ПРОДОВЖЕННЯ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА