Інтерфакс-Україна
07:45 09.09.2020

Ізраїль і ОАЕ підпишуть угоду про нормалізацію відносин 15 вересня в Білому домі - ЗМІ

1 хв читати
Ізраїль і ОАЕ підпишуть угоду про нормалізацію відносин 15 вересня в Білому домі - ЗМІ

Офіційне підписання угоди про нормалізацію відносин між Ізраїлем і ОАЕ відбудеться 15 вересня у Вашингтоні, повідомляє The Jerusalem Post з посиланням на Білий дім.

"Очікується, що церемонію (підписання угоди - ІФ) відвідають прем'єр-міністр (Ізраїлю) Біньямін Нетаньягу і міністр закордонних справ (ОАЕ) і брат кронпринца Абдулла Бін Зайд аль Нагаян", - йдеться в повідомленні.

ОАЕ стала однією з небагатьох арабських країн - після Єгипту і Йорданії, які погодилися на мир з Ізраїлем. Про це стало відомо на початку серпня, проте офіційну угоду про нормалізацію відносин тоді не було підписано.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр оборони Франції анонсував спільне виробництво БпЛА в Україні

Уряд запровадив одноразову допомогу 50 тис. грн дітям, які повертаються з окупації або депортації - Мінсоцполітики

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

Через наслідки атаки на метрополітен Києва АЗС надають знижки на пальне – КМВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА