Інтерфакс-Україна
13:16 09.09.2020

У Києві майже завершили підготовку шкіл до опалювального сезону - Кличко

1 хв читати
У Києві майже завершили підготовку шкіл до опалювального сезону - Кличко

Майже у всіх школах Києва завершено підготовку до опалювального сезону, заявив мер міста Віталій Кличко.

"Ви знаєте, напередодні виборів соціальними мережами поширюється багато брехні й маніпуляцій. І те, що на опалення шкіл нібито немає коштів - це також брехня! На підготовку закладів освіти до осінньо-зимового періоду з бюджету міста вже виділили 443 млн грн. Ці кошти пішли на капітальний ремонт фасадів та покрівель, заміну вікон та ремонт теплопунктів. На капремонти систем центрального опалення, холодного і гарячого водопостачання. На сьогодні виконали більше ніж 70% цих робіт і вони тривають", - сказав Кличко під час онлайн-брифінгу в середу.

Мер також нагадав, що порівняно з 2015 роком бюджет галузі освіти зріс утричі. І становить 19,5 млрд грн - тобто третину бюджету міста. Майже вдев'ятеро зросли витрати на розвиток і модернізацію навчальних закладів, їх будівництво і реконструкцію.

"Тому не вірте чуткам. Спасибі, що звертаєтеся і перевіряєте інформацію! Школи міста будуть із теплом", - наголосив Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обстріли Сумщини 1 вересня: постраждали семеро цивільних – ОВА

Окупанти втратили 144 особи на покровському напрямку - Генштаб

США розглянуть нові обмеження проти РФ через посилення обстрілів українських міст - міністр фінансів

Жовква обговорив із делегацією Норвегії фінансування виробництва українських дронів

Зеленский обсудил с лидерами коалиционных фракций Бундестага финансовую, оборонную поддержку и дипломатию

Підліток постраждала через удар ворожого БпЛА по прикордонній громаді Чернігівщини

Зеленський: Ірландія готова зробити внесок у гарантування безпеки для України

Зеленський і Рютте планують зміцнити позиції цієї осені

Апеляційний суд скасував вирок сторожу, який не відкрив укриття у поліклініці Деснянського району

Зеленський: У четвер на засіданні "Коаліції охочих" обговоримо підготовлені пункти гарантій безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА