Інтерфакс-Україна
20:56 10.09.2020

Пожежа в порту Бейрута перекинулася на склад із продовольчою допомогою

1 хв читати
Пожежа в порту Бейрута перекинулася на склад із продовольчою допомогою

Пожежа в портовій зоні Бейрута поширилася на склад, де зберігається продовольча допомога, повідомили у Міжнародному комітеті Червоного Хреста.

У ньому зазначили, що через пожежу здійснення "гуманітарних операцій може бути серйозно порушене".

Пожежа спалахнула раніше в четвер у порту ліванської столиці, де в серпні пролунала серія руйнівних вибухів. Наразі дані про потерпілих унаслідок пожежі не надходили. Влада не виключає, що могло йтися про підпал.

Кілька потужних вибухів пролунали 4 серпня в портовій зоні Бейрута. Влада Лівану тоді заявила, що причиною стали 2750 тонн аміачної селітри, що зберігалася на складі, конфіскованої митними службами шість років тому.

Унаслідок трагічної події загинуло понад 170 людей, ще 6 тис. осіб отримали травми. Вибуховою хвилею була зруйнована велика кількість будівель, пошкоджена будівля міжнародного аеропорту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва

МЗС України порадило італійському віцепрем'єру апелювати до Путіна щодо завершення війни

Вечірній ворожий удар по Харкову був комбінованим, він спричинив пошкодження об'єкта енергетичної інфраструктури - Синєгубов

Федоров про результати Армія дронів. Бонус: понад 240 тисяч окупантів було ліквідовано у 2025р.

Генерацію пошкоджених ТЕЦ у Києві замінять розподіленими джерелами - Шмигаль

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

Генсек ООН заявив про виключний статус Ради Безпеки ООН в питаннях миру й безпеки

ДСНС попереджає про ожеледь та сніголавинну небезпеку у вівторок

Зеленський підняв розмір щорічних грантів молодим вченим і докторам наук до 300-700 тис грн

Ворожий БпЛА поранив дівчину в Запорізькій області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА