Інтерфакс-Україна
09:24 11.09.2020

У Кривому Розі сталася пожежа на полігоні твердих побутових відходів

1 хв читати
У Кривому Розі сталася пожежа на полігоні твердих побутових відходів

У м. Кривому Розі ввечері 10 вересня сталася пожежа на території полігону твердих побутових відходів, рятувальники локалізували загоряння, повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"10 вересня о 20:38 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що на вулиці Симбірцева Саксаганського району міста Кривий Ріг горить полігон твердих побутових відходів", - ідеться в повідомленні на сайті відомства.

Зазначається, що після прибуття рятувальників на місце події було встановлено, що на території полігону твердих побутових відходів горить сміття на площі 850 кв. м.

Займання локалізовано о 1:20, нині ліквідація триває. До гасіння пожежі залучено 12 працівників особового складу, три одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління, техніку і співробітників ТОВ "Екоспецтранс" і КП "Кривбасгорводоканал".

ОСТАННЄ

СБУ затримала 25-річного безробітного з Херсону, який коригував ворожі обстріли по місту

ГУР оприлюднило наказ про "доукомплектування" військової бази РФ у Вірменії

В країнах НАТО зростає розуміння, що запобігання вступу України до НАТО є не метою Путіна, а інструментом її досягнення – Єрмак

В ЄБА закликають до дискусії щодо проблемних питань бронювання від мобілізації

У Харкові і Запоріжжі зафіксовані влучання БПЛА по будівлі ТЦК і прилеглим територіям, є поранені – Сухопутні війська

Зеленський розраховує на виконання партнерами усіх домовленостей щодо захисту України

Окупанти знов вдарили по Харкову, постраждали 11 мирних мешканців

Данський фонд інвестує $5 млн в українську оборонну промисловість – Кабмін

Лідери БРІКС застерігають проти заходів, що підривають світову торгівлю

Наступний саміт БРІКС пройде в Індії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА