10:21 11.09.2020

ВАКС обрав екс-керівнику аеропорту "Бориспіль" запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 5,2 млн грн

2 хв читати
ВАКС обрав екс-керівнику аеропорту "Бориспіль" запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 5,2 млн грн

Вищий антикорупційний суд частково задовольнив клопотання детектива Національного антикорупційного бюро України й застосував до колишнього керівника ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 5 млн 255 тис. грн, повідомляє прес-служба ВАКС.

"Підозрюваний зобов'язаний не пізніше п'яти днів з дня обрання запобіжного заходу у вигляді застави внести кошти на відповідний рахунок або забезпечити їх внесення заставодавцем та надати документ, що це підтверджує, слідчому, прокурору, суду", - йдеться в повідомленні на сторінці Facebook.

Окрім того, з моменту обрання запобіжного заходу у вигляді застави, підозрюваний зобов'язаний виконувати покладені на нього обов'язки: прибувати на першу вимогу до детективів НАБУ, прокурорів САП; не виїжджати з Києва та Київської області без дозволу детективів, прокурорів або суду; повідомляти детективам, прокурору про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними й свідками.

Підозрюваний також має здати на зберігання до Державної міграційної служби України всі свої паспорти для виїзду за кордон і всі інші документи, що дають право на виїзд з України.

"Термін дії обов'язків - до 11 листопада 2020 року", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 7 вересня Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) і Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) повідомили екс-керівнику ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" і начальнику служби орендних відносин аеропорту про підозру в незаконному розпорядженні майном, що завдало збитків на суму понад 16,5 млн грн.

За даними слідства, посадові особи аеропорту з 2014-го до 2019 року на підставі укладених договорів попередньої оренди неправомірно передавали приміщення суб'єктам підприємницької діяльності за заниженою вартістю.

Кабінет Міністрів України в березні 2017 року призначив генеральним директором державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" (Київ) Павла Рябікіна. До нього посаду в.о. гендиректора "Борисполя" з 18 вересня 2014 року обіймав Євген Дихне, який змінив раніше звільненого Сергія Гомболевського.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА