Інтерфакс-Україна
12:10 11.09.2020

Однорічна дитина загинула, ще двох дітей врятували під час пожежі на Львівщині

1 хв читати

Унаслідок пожежі в приватному будинку у Львівській області загинула однорічна дитина, ще двох дітей урятували батьки, повідомляє прес-служба головного управління ДСНС у Львівській області.

За даними управління, пожежа спалахнула в приватному будинку в селі Звертові Жовківського району близько сьомої години ранку п'ятниці.

"На момент загоряння в будинку перебували троє дітей, батьки винесли дітей із палаючого будинку на свіже повітря. Двоє дітей не постраждали, а хлопчик 2019 року народження дістав опіків і помер дорогою до лікарні", - зазначено в повідомленні.

Пожежу ліквідовано о 7:57. Вогонь знищив домашні речі на площі 5 кв. м, пошкодив стелю на площі 16 кв. м і 30 кв. м стін будівлі. Причини пожежі з'ясовують.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА