Інтерфакс-Україна
22:00 11.09.2020

У Рівненській області зафіксували 132 нових випадки інфікування коронавірусом

1 хв читати
У Рівненській області зафіксували 132 нових випадки інфікування коронавірусом

У Рівненській області зафіксували 132 нових випадки захворювання коронавірусною хворобою COVID-19, всього 10369 інфікованих, повідомив глава Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль.

"Станом на вечір 11 вересня на Рівненщині зареєстровано 132 нових випадки захворювання COVID-19", - написав Коваль на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у п'ятницю ввечері.

Глава ОДА зазначив, що вік хворих від 5 до 83 років.

Крім того, він додав, що від COVID-19 померли 142 людини.

"Здолала хвороба 7620 людей. Одужали 144 жителі області", - написав Коваль.

Також він додав, що в роботі лабораторій області залишається 472 зразки. За добу зроблено 987 ПЛР і 1711 ІФА тестів на коронавірус.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа планує створення великих центрів для утримання іммігрантів у США - ЗМІ

Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

Двоє літніх людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини – прокуратура

Двоє солдатів з КНДР, яких взяли в полон українські військові, попросили притулку в Південної Кореї - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА