Інтерфакс-Україна
10:56 13.09.2020

Білорусько-український кордон перебуває під посиленою охороною

1 хв читати
Білорусько-український кордон перебуває під посиленою охороною

Державна прикордонна служба України продовжує вживати посилених заходів безпеки на кордоні з Білоруссю, і станом на неділю, 13 вересня, ситуація на українсько-білоруському кордоні залишається контрольованою і стабільною.

"Держприкордонслужба має достатньо ресурсів, щоб забезпечити надійну його охорону. Зокрема, посилення охорони даного напрямку державного рубежу проводиться із залученням додаткових резервів, в тому числі підрозділів «ДОЗОРу» та Кінологічного навчально центру. Повітряний моніторинг постійно забезпечується силами прикордонної авіації та за допомогою безпілотних літальних апаратів, а на водних ділянках кордону додатково застосовуються катери "Safe Boat 27", – йдеться в повідомленні Держприкордонслужби України, оприлюдненому в неділю.

У відомстві наголосили, що заходи тривають насамперед, щоб упередити правопорушення та не допустити будь-яких провокацій, нестандартних ситуацій, зокрема незаконного перетинання кордону групами осіб.

Наразі збирається та враховується вся наявна інформація, що може впливати на стан охорони державного кордону. В оперативно-службовій діяльності активно використовується оперативно-розшуковий блок, дільничні інспектори прикордонної служби, збільшено кількість прикордонних нарядів.

Крім того, проводиться безперервне патрулювання прикордонними нарядами зі службовими собаками, ведеться спостереження з технічних постів, застосовуються засоби спостереження,  автомобільний та авіаційний транспорт.

"Нагадаємо, що протяжність ділянки українсько-білоруського кордону становить понад 1 тис.км, вона проходить в межах 5 областей", – зазначили в Держприкордонслужбі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аграрні асоціації закликали Раду ЄС пришвидшити затвердження оновлених угод торгівлі між Україною та ЄС

Держетнополітики винесено УПЦ (МП) припис про усунення до 18 серпня порушень законодавства про свободу совісті та релігійні організації

Угорщина заборонила в’їзд до країни трьом високопоставленим українським військовим

Опозиційна ексвіцепрем’єрка з євроінтеграції попереджає про ризики об’єднання Мінекономіки, Міндовкілля та Мінагро

Свириденко: Реалізація санкційної політики – це ефективний інструмент держуправління

Польща з 1 листопада обмежить прийом українських біженців до центрів колективного розміщення

Міністр економіки Соболев задекларував 3,1 млн грн доходів за 2024р.

Міністр соцполітики Улютін задекларував 1,7 млн грн доходів за 2024р.

Депутатка Кравчук сподівається, що Рада незабаром призначить міністра культури

Віцепрем'єр з євроінтеграції Качка задекларував 1,6 млн грн доходів за 2024р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА