Інтерфакс-Україна
19:05 13.09.2020

На Донбасі з півночі був один обстріл з боку російських найманців, без втрат

2 хв читати
На Донбасі з півночі був один обстріл з боку російських найманців, без втрат

Російські найманці один раз порушили домовленості щодо режиму тиші на Донбасі з півночі станом на 17:30 неділі, повідомляється на сторінці Операції об'єднаних сил в Facebook.

"13 вересня на ділянках відповідальності наших підрозділів зафіксовано одне порушення домовленостей, які почали діяти 27 липня 2020 року. Поблизу населеного пункту Піски збройні формування РФ здійснили неприцільний постріл в бік наших позицій з підствольного гранатомета. Українські військові на ворожу вогневу провокацію зброю у відповідь не застосовували", - йдеться в повідомленні.

Серед особового складу об'єднаних сил бойових втрат і поранень немає.

"Українські захисники дотримуються домовленостей, досягнутих 22 липня в рамках Тристоронньої контактної групи, в повному обсязі. Одночасно наші військові не втрачають пильності і готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки", - наголошують у штабі ООС.

Водночас, рятувальники ДСНС разом із військовослужбовцями Збройних сил ліквідували в неділю осередок загоряння сухої трави поблизу населеного пункту Мар'їнка. Триває локалізація пожежі у населеного пункту Миколаївка Донецької області.

Крім того, для мінімізації наслідків артилерійських обстрілів попередніх років рятувальники об'єднаних сил проводять роботи з відновлення пошкоджених житлових будинків і об'єктів інфраструктури. Протягом доби вони відремонтували 18 будинків, на 27 об'єктах роботи ще тривають.

Також сапери ДСНС розмінували майже 5 га території в прифронтовому районі і передали на знищення 70 знайдених вибухонебезпечних предметів.

 

 

ОСТАННЄ

Глава Міндовкілля передала нацпаркам Полісся обладнання для охорони біорізноманіття та боротьби з пожежами

Одна людина загинула й одну – поранено внаслідок атаки російських БпЛА на Суми - МВА

Папа Лев XIV закликав молитися за мирний діалог - ЗМІ

З початку літа через обстріли агресора поранені 6 медиків екстренки, пошкоджені 24 автомобілі швидкої – МОЗ

На Донеччині в результаті обстрілів загинули 5 людей – ОВА

Кличко: вибух в Києві не має відношення до ТЕЦ-6

Росіяни продовжують зберігати високу активність на покровському та лиманському напрямках – Генштаб ЗСУ

На околиці Харкова сталася масштабна ДТП, троє осіб постраждали

Президент підписав новий санкційний пакет, направлений проти російських фінансових схем

В результаті ДТП за участю пасажирського автобуса в Угорщині тяжкі травми отримали четверо українців – МЗС України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА