Інтерфакс-Україна
21:00 13.09.2020

Прем'єр Ізраїлю анонсував встановлення авіасполучення з Бахрейном у результаті нормалізації відносин між двома країнами

1 хв читати
Прем'єр Ізраїлю анонсував встановлення авіасполучення з Бахрейном у результаті нормалізації відносин між двома країнами

Між Ізраїлем і Бахрейном, у результаті нормалізації відносин буде встановлено пряме повітряне сполучення, повідомив прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу.

"Між країнами буде налагоджено жваве і пряме авіасполучення", - сказав він у своєму виступі перед ізраїльським кабінетом міністрів. Стенограма виступу була поширена офісом прем'єра.

Бахрейн стане другою після ОАЕ країною Перської затоки, яка нормалізує відносини з Ізраїлем. Про намір встановити дипвідносини сторони оголосили в п'ятницю поточного тижня.

Саудівська Аравія, не визнаючи Ізраїль, заявила, що дозволить ізраїльським авіалайнерам використовувати її повітряний простір для польотів до країн Затоки.

Оман вітає рішення Бахрейну нормалізувати відносини з Ізраїлем і сподівається, що воно буде сприяти ізраїльсько-палестинському миру, заявив уряд султанату.

"Оман сподівається, що цей новий стратегічний шлях, обраний деякими арабськими країнами, сприятиме досягненню миру, заснованому на припиненні ізраїльської окупації палестинських земель і створенні незалежної Палестинської держави зі столицею в Східному Єрусалимі", - йдеться в заяві.

Однак сам Оман не прокоментував свої плани, щодо перспектив нормалізації відносин з Ізраїлем.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

Росія випустила близько 1300 ударних дронів, майже 1200 КАБ та 9 ракет по Україні цього тижня - Зеленський

Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА