Інтерфакс-Україна
07:25 14.09.2020

На Буковині лабораторно підтвердили 135 нових випадків інфікування коронавірусом

1 хв читати
На Буковині лабораторно підтвердили 135 нових випадків інфікування коронавірусом

За минулу добу в Чернівецькій області зафіксовано 135 нових випадків коронавірусної хвороби, видужали 43 раніше хворих, повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

"Буковина знову в списку областей, які не готові до ослаблення карантину. Всього в Україні 19 таких регіонів, отже коронавірус активно нас атакує. Повинні протистояти, захищати себе масками, антисептиками, дотримуватися соціальної дистанції", - написав Осачук на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у неділю.

Глава ОДА уточнив, що найбільше хворих COVID-19 в Чернівцях - 1929 людей. Далі Кіцманщина, де підтверджено 591 хворого, в Новоселицькому районі - 373.

Всього з початку карантину на Буковині 12242 лабораторно підтверджених випадки зараження.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 165 ворожих атак - Генштаб

Рада ЄС схвалила виділення Києву близько EURO 2.3 млрд шостого траншу в рамках Ukraine Facility

Військові пропонують запровадити щорічну винагороду за кожен рік служби - петиція

Білий дім: Трамп надзвичайно розчарований обома сторонами російсько-української війни

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

Прем'єр Нідерландів про зустріч Коаліції охочих: Обговорили підтримку енергетики, дипломатичний трек та відповідальність РФ

Американський план передбачає вихід військ РФ з Сумської, Дніпропетровської та Харківської областей - Зеленський

Парламент Австрії засудив систематичні порушення прав людини Росією на тимчасово окупованих територіях України

Зеленський повідомив про конструктивну розмову з командою США щодо гарантій безпеки: Домовились активно працювати

Сіверськ залишається під контролем Сил оборони – ОК "Схід"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА