07:30 14.09.2020

В НАН України прогнозують збільшення добового значення інфікованих коронавірусом

2 хв читати
В НАН України прогнозують збільшення добового значення інфікованих коронавірусом

Учені Національної академії наук України оприлюднили черговий прогноз розвитку епідемії COVID-19 в Україні (на 11-18 вересня 2020), підготовлений Робочою групою з математичного моделювання проблем, пов'язаних з епідемією коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні, повідомили в прес-службі Академії.

Базовою організацією є Інститут проблем математичних машин і систем НАН України. Вчені на сайті академії представили графіки і таблиці прогнозів.

Згідно прогнозу, статистика в Україні продовжує демонструвати зростання приблизно постійними темпами. Репродуктивна кількість має незначну тенденцію до зниження. Середньотижневе значення нині становить 1.1.

Також прогнозоване середнє значення кількості нових інфікованих на 18 вересня складе 3 тис. випадків і 50 летальних випадків на день.

"Спостерігається зростання частки хворих (серед усіх інфікованих), про хвороби яких стає відомо відразу з фактом смерті, а також зростання частки літніх хворих, асоційоване з показником летальності. Зростання частки таких хворих також може бути ознакою погіршення охоплення випадків інфекції тестуванням в деяких регіонах", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що кількість людей, які одужують, почала збільшуватися і становить близько 900 нових видужалих на день. "Хоча темпи одужання все ще набагато менше кількості нових інфекцій. Ймовірно зростає частка людей, які фактично одужали на самоізоляції, але офіційно не виписані або не пройшли повторного ПЛР тестування", - наголосили в НАН України.

Крім того вчені підрахували, що в середньому в Україні кількість ПЛР-тестів, витрачених на одне нове виявлення майже не змінилося, хоча останнім тижнем спостерігається незначна позитивна тенденція.

Середнє значення за останній тиждень - 9.1 тестів на нове виявлення, що відповідає відсотку виявлення 10.9%. Однак цей показник дуже різний для регіонів України, найгірший показник у Хмельницькій області - 4.1 ПЛР-тестів на одне нове виявлення, що відповідає відсотку виявлення 24%. У Києві показник тестування вдвічі вищий за середній в Україні (19 тестів на виявлення), що досягається значною мірою за рахунок роботи приватних лабораторій. 9-го вересня, коли було проведено рекордну кількість тестів (29708) в Україні, третина з них була проведена в м.Києві.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Карел Хірман: Випадок із «Дніпроазотом» показав усі вади наявного розрахунку тарифу на транспортування газу

Уруський назвав низку факторів, які призвели до краху літака Ан-26 із курсантами поблизу Чугуєва

Головними причинами катастрофи Ан-26 поблизу Чугуєва були системні порушення правил польотів у ХНУПС і недостатній професіоналізм екіпажу - Уруський

Кабмін запропонує ВР передати повноваження організовувати автобусні пасперевезення в межах району ОДА та ОТГ

Депутати пропонують ВР створити ТСК із питань розслідування причин виникнення у 2020 році пожеж на Луганщині

У Борисполі мають відбутися повторні вибори мера - експерт

Двоє постраждалих унаслідок вибуху на газорозподільній станції в Харківській області в критичному стані

Поліція розпочала розслідування вибуху й пожежі на газопереробній станції на Харківщині за статтею "порушення правил безпеки"

Печерський райсуд призначив на 4 грудня підготовче засідання у справі про вклади Суркісів у ПриватБанку і законність bail-in

Уряд України зняв обмеження на зарплати в держкомпаніях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА