Інтерфакс-Україна
14:07 14.09.2020

Ткаченко доручив перевірити інформацію і підготувати рішення для протидії доступу в російську соцмережу "Вконтакте" через мобільний застосунок в Україні

1 хв читати
Ткаченко доручив перевірити інформацію і підготувати рішення для протидії доступу в російську соцмережу "Вконтакте" через мобільний застосунок в Україні

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко доручив перевірити інформацію і підготувати рішення для протидії доступу в російську соціальну мережу "Вконтакте" через мобільний застосунок в Україні.

"Проблема проникнення дезінформації з "Вконтакте" або російських телеканалів справді вагома. Ми кілька разів зустрічалися в РНБО з цього питання, є план заходів. Сподіваюся, цей план буде реалізовано", - сказав Ткаченко на прес-конференції з нагоди 100 днів перебування на посаді в понеділок у Києві.

Водночас міністр не деталізував, які саме заходи наразі обговорюються.

"Щодо "Вконтакте". Сьогодні, тільки-но ми дізналися цю інформацію, я попросив перевірити, чи відповідає це дійсності, і що можна зробити, які рішення ухвалити, щоб протидіяти цій історії", - заявив міністр, відповідаючи на запитання кореспондента агентства "Інтерфакс-Україна", до яких дій має намір вдатися міністерство у зв'язку оновленнями мобільного застосунку "Вконтакте", що дає змогу обходити чинні в Україні заборони на цю соцмережу.

Також міністр додав, що "хоч би як ми ставили заслін, перемога в цій гібридної війні перебуває в наших руках". Зокрема, Ткаченко наголосив на важливості медіаграмотності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп зробив останнє попередження ХАМАС

Зустріч із Трампом на Алясці дала Путіну те, що він хотів – Зеленський

На честь Дня воєнної розвідки України Москву "прикрасили" листівками з написом "відповідальність неминуча" - джерело

Петиція до Кабміну про гідний рівень оплати праці педагогам набрала 25 тис. голосів

Робота з ліквідації наслідків ворожої атаки в Києві продовжиться зранку понеділка, двоє загиблих та 20 постраждалих

Зеленський анонсував зустріч у форматі "Рамштайн" наступного тижня

Унаслідок ворожого мінометного обстрілу Куп’янська поранено 6-річну дитину

У Харкові внаслідок зіткнення мотоциклістів постраждали троє пішоходів

Зеленський: Україна має наростити виробництво дронів-перехоплювачів до рівня масованих атак РФ у 300-400 "шахедів"

Келлог: Удар РФ не сигналізує про їхній намір завершити війну дипломатичним шляхом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА