11:15 15.09.2020

В Україні запустили телефонні консультації з питань безпеки дітей в інтернеті

2 хв читати
В Україні запустили телефонні консультації з питань безпеки дітей в інтернеті

 Із вівторка в Україні почала працювати урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в інтернеті - 1545*3.

Згідно з повідомленням урядового контактного центру, лінія створена з метою підвищення рівня обізнаності, а також з метою запобігання та навчання реагування на ризики, з якими діти можуть зіткнутися в інтернеті - і безпосередньо дітей та їхніх батьків (осіб, які їх замінюють), і фахівців, що працюють у контакті з дітьми.

Дорослі також можуть отримати кваліфіковані консультації щодо особливостей технічних налаштувань застосунків, якими діти користуються в цифровому середовищі.

"Згідно з даними дослідження SWGfL, у період карантину підлітки почали проводити на 80% більше часу онлайн, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті зросла вдвічі. Водночас у дослідженні ITU наголошується, що понад 85% дорослих українців не знають, куди звертатися в разі виникнення проблем у цифровому середовищі", - наголошується в повідомленні.

Консультаційна лінія орієнтована насамперед на дітей, які зіштовхнулися з проблемами онлайн, а також на їхніх батьків та опікунів. Однак, зателефонувати та отримати консультацію може кожен, хто цікавиться питаннями захищеності дитини в інтернеті.

Фахівці лінії працюють цілодобово. Вони надають інформацію щодо безпечної поведінки в цифровому середовищі для запобігання насильству, порушенню прав та іншим зловживанням в інтернеті, а також щодо шляхів реагування на негативний онлайн-досвід.

Лінія створена в партнерстві з освітнім проектом #stop_sexтинг і за підтримки телеком-оператора "Датагруп" спільно з патронатною службою віце-прем'єр-міністра - міністра цифрової трансформації, Міністерством соціальної політики, Міністерством внутрішніх справ та Уповноваженим президента України з прав дитини.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Байден представив Конгресу оновлений пакет соціальних стимулів обсягом $1,75 трлн

Україна з 3 січня 2022 року стане повноправним членом Групи Помпіду – Монастирський

Документ про перехід Києва до "червоної" зони епіднебезпеки з 1 листопада оприлюднено на сайті КМДА

Хакеру, який створив фейкову "Дію", запропонували стажування у Міністерстві цифрової трансформації

Нашу Батьківщину захищають нащадки тих, хто захистив її понад 80 років тому – Зеленський у відеозверненні до Дня визволення України

Жовква обговорив із головою делегації Європарламенту у ПА ЄВРОНЕСТ пріоритети розвитку Східного партнерства

АМКУ оштрафував на 182,5 млн грн дві компанії за змову на торгах із будівництва Подільського мосту в Києві

Конференція у Швейцарії щодо реформ в Україні має продемонструвати зміни в країні - Кулеба

Оцінки потрібно давати з урахуванням контексту ситуації - Кулеба у відповідь на занепокоєння Німеччини щодо застосування "Байрактару"

Україна повідомила Швейцарії про проведення необхідних процедур для повернення активів Януковича - глава МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА