Інтерфакс-Україна
07:01 16.09.2020

Уряд Японії в повному складі йде у відставку

1 хв читати
Уряд Японії в повному складі йде у відставку

Кабінет прем'єр-міністра Японії Сіндзо Абе в повному складі йде у відставку напередодні призначення Есіхіде Суга, повідомляють місцеві ЗМІ.

Прохання про це кожен із міністрів передав прем'єру Абе.

Есіхіде Суга, новий лідер Ліберально-демократичної партії, має намір вступити на посаду прем'єр-міністра Японії в середу.

Очікується, що парламент офіційно обере Сугу прем'єром на позачерговій сесії у другій половині дня.

Після цього, як очікується, він сформує новий Кабінет міністрів.

За даними ЗМІ, міністр фінансів Таро Асо і міністр закордонних справ Тошіміцу Мотегі, а також деякі інші члени кабміну, які працювали при Абе, збережуть свої пости в новому уряді. Міністр оборони Таро Коно може бути призначений відповідальним за адміністративну реформу. Глава МОЗ Кацунобу Като, ймовірно, стане наступником Суги на посаді головного секретаря Кабінету міністрів.

28 серпня прем'єр-міністр Японії Абе оголосив про намір піти у відставку через проблеми зі здоров'ям. Тоді він зазначив, що продовжить керувати урядом країни доти, поки не визначиться його наступник. Наступник Абе буде займати пост прем'єра до кінця його терміну - до наступних парламентських виборів, запланованих на осінь 2021 року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США можуть закрити повітряний простір через тривалий шатдаун - ЗМІ

Поліція перевіряє інформацію щодо можливих нападів на жінок в Оболонському районі столиці

Посла РФ в Італії викликали до МЗС після заяв представниці російського відомства про обвал вежі в Римі - ЗМІ

Зеленський обговорив із представниками країн НАТО посилення оборони України та захист енергосистеми перед зимою

Міноборони розробляє нові контракти для військових із визначеними термінами служби — Шмигаль

"Нафтогаз Біоенергія" очолив ексначальник управління ОГТСУ Каденський

Урсула фон дер Ляєн: ЄС надає енергетичну допомогу та працює над забезпеченням фінансової допомоги Україні

Норвегія 4-5 листопада прийматиме зустріч міністрів оборони JEF, очікується участь Шмигаля

Зеленський з дружиною зустрілись із захисниками, які втратили зір і проходять реабілітацію

У Вишгородському районі під Києвом відкрили рух мостом, який був зруйнований на початку вторгнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА