16:09 16.09.2020

Кабмін схвалив проект антикорупційної стратегії до 2024 року

1 хв читати
Кабмін схвалив проект антикорупційної стратегії до 2024 року

Кабінет Міністрів України схвалив проект антикорупційної стратегії на 2020-2024 роки.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

"91% громадян вважають корупцію серйозною або дуже серйозною проблемою в державі, незважаючи на це в Україні з 2017 року немає стратегічного бачення її вирішення. Тому впровадження антикорупційної стратегії - це питання підвищення довіри громадян до органів влади", - зазначив на засіданні уряду глава Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков.

Він додав, що, за попередніми оцінками, запропоновані в антикорупційній стратегії заходи допоможуть Україні заощаджувати до 200 млрд грн на рік.

Також очікується, що очищення від корупції стане позитивним знаком для інвесторів і допоможе збільшити кількість підприємств і робочих місць.

Для початку впровадження антикорупційної стратегії цей документ має бути ухвалений Верховною Радою як закон. Після цього НАПК розробить, а уряд затвердить програму заходів для виконання стратегії.

"Сподіваємося, що всі органи влади, зокрема й парламент, активно допомагатимуть нам з упровадженням відповідних змін", - зазначив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА