16:12 16.09.2020

У Києві до кінця 2023 року побудують "Будинок музики" - рішення уряду

1 хв читати
У Києві до кінця 2023 року побудують "Будинок музики" - рішення уряду

Кабінет Міністрів України схвалив будівництво у Києві "Будинку музики" до кінця 2023 року.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

"Кабінет Міністрів прийняв розпорядження "Деякі питання реалізації указу президента України № 329/2020 від 18 серпня 2020 року "Про заходи щодо підтримки сфери культури, охорони культурної спадщини, розвитку креативних індустрій та туризму". Згідно з документом, Міністерство культури та інформаційної політики має до кінця 2023 року реалізувати проект будівництва в Києві "Будинку музики" та перемістити до нього державне підприємство "Національний будинок органної та камерної музики України", - йдеться в повідомленні прес-служби Мінкультури.

Міністерству культури також доручено забезпечити передання в постійне безоплатне користування релігійній організації "Релігійна громада Парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Києві" будівлю костелу Святого Миколая (вул. Велика Васильківська, 75).

До моменту переїзду в новий "Будинок музики" ДП "Національний будинок органної та камерної музики України" користуватиметься костелом спільно з релігійною громадою. Процес роботи ДП "Національний будинок органної та камерної музики України" у цей період не зміниться - репетиційний процес і концертна діяльність відбуватиметься за розкладом.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА