16:43 16.09.2020

МЗС України закликало Білорусь забезпечити безумовне дотримання паломниками-хасидами карантинних обмежень та законодавства обох країн

2 хв читати
МЗС України закликало Білорусь забезпечити безумовне дотримання паломниками-хасидами карантинних обмежень та законодавства обох країн

Міністерство закордонних справ України закликало Білорусь забезпечити безумовне дотримання іноземцями-паломниками, що слідують до України для святкування Рош Гашана, карантинних обмежень та чинного законодавства України і Республіки Білорусь.

"Переважна більшість паломників перебуває на ділянці кордону понад 48 годин та не є особами, які постійно/тимчасово проживають в Україні, що є порушенням встановлених в Республіці Білорусь карантинних правил режиму транзиту. Ураховуючи наведене вище, українська сторона звертається до білоруської сторони з наполегливим клопотанням забезпечити безумовне дотримання іноземцями-паломниками карантинних обмежень та чинного законодавства України та Республіки Білорусь", - ідеться в коментарі на сайті МЗС України в середу.

В українському міністерстві при цьому пояснили, що за наявними у них даними, згідно з чинними у Білорусі карантинними обмеженнями, іноземці, які прибувають до Республіки Білорусь, мають проходити 14-денну самоізоляцію. Транзитний проїзд через територію Білорусі допускається протягом 48 годин із метою проходження до держави постійного/тимчасового проживання.

У відомстві також нагадали, що 15 вересня 2020 року МЗС України звернулося до МЗС Республіки Білорусь з офіційною нотою з клопотанням не здійснювати оформлення іноземців-паломників на виїзд до України, оскільки особи, які не підпадають під категорію винятків із заборони в'їзду, не можуть бути пропущені на територію України.

Українська сторона також неодноразово доводила до відома білоруської сторони інформацію про встановлені урядом України обмеження в'їзду іноземців на територію України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА