Інтерфакс-Україна
22:27 16.09.2020

Кравчук у ТКГ заявив, що прийняття законів і постанов є виключною компетенцією і правом Верховної Ради України

1 хв читати
Кравчук у ТКГ заявив, що прийняття законів і постанов є виключною компетенцією і правом Верховної Ради України

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук наголошує, що прийняття законів і постанов є виключною компетенцією і правом Верховної Ради України.

"Прийняття законів та постанов є виключною компетенцією і прерогативою Верховної Ради України", - так він відреагував під час засідання ТКГ в середу на закиди про необхідність термінового прийняття українським парламентом альтернативної постанови щодо проведення місцевих виборів в Україні в 2020 році, повідомляє прес-служба Офісу президента України.

Водночас обговорення робочих пропозицій до проектів документів, стосовно питання самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей України, і надалі буде продовжуватися в рамках роботи політичної підгрупи ТКГ, як це і передбачено Комплексом заходів щодо виконання Мінських домовленостей, зазначили в Офісі президента.

Кравчук зазначив, що українська делегація поважає "нормандський формат" і Мінські домовленості і готова до конструктивної і послідовної роботи для відновлення територіальної цілісності України і досягнення миру.

"Ми завжди виконували і будемо виконувати всі домовленості, зокрема щодо припинення вогню", - додав він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗС Польщі: РФ активізувала операції для розпалювання антиукраїнських настроїв у Польщі

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Ірландія скоротить термін проживання для новоприбулих українців у державному житлі до 30 днів

До кінця року відкриються представництва "Build with Ukraine" у Берліні та Копенгагені — Камишін

Вучич заявив про можливість дострокових парламентських виборів на тлі масових протестів

США можуть закрити повітряний простір через тривалий шатдаун - ЗМІ

Поліція перевіряє інформацію щодо можливих нападів на жінок в Оболонському районі столиці

Посла РФ в Італії викликали до МЗС після заяв представниці російського відомства про обвал вежі в Римі - ЗМІ

Зеленський обговорив із представниками країн НАТО посилення оборони України та захист енергосистеми перед зимою

Міноборони розробляє нові контракти для військових із визначеними термінами служби — Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА