07:46 17.09.2020

Головними суперниками США на світовій арені є РФ і КНР

1 хв читати
Головними суперниками США на світовій арені є РФ і КНР

У Пентагоні дотримуються думки, що наразі Росія і Китай кидають основний виклик США в світі, заявив глава американського Міноборони Марк Еспер.

"Міністерство оборони визначає Китай, а потім Росію як наших головних стратегічних суперників", - сказав Еспер у середу під час виступу в американському центрі Rand Corporation.

До того ж він обвинуватив Москву в перегляді міжнародних кордонів і неповазі до норм міжнародного права - "у вторгненні в Грузію в 2008 році, анексії Криму в 2014 році і стійкій агресії в Україні".

Він зазначив, що і РФ, і КНР займаються модернізацією і розширенням збройних сил, зокрема в космічній сфері та кіберпросторі.

Тим часом, наголосив Еспер, останні двадцять років США боролися проти екстремістів під час "конфліктів низької інтенсивності", що відволікало увагу Вашингтона від більш потужних супротивників.

Однак, нагадав Еспер, в 2018 році Пентагон розробив стратегію національної безпеки, яка констатує наступ періоду "суперництва великих держав", у зв'язку з чим США потрібно відповідати на відповідні виклики і адаптуватися до більш комплексної обстановки в сфері безпеки.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА