Інтерфакс-Україна
09:25 17.09.2020

У Київській області закрито 11 дитячих садків і 25 шкіл через коронавірус

1 хв читати
У Київській області закрито 11 дитячих садків і 25 шкіл через коронавірус

У Київській області через коронавірус повністю переведено на дистанційну форму навчання 25 закладів загальної середньої освіти, в яких навчаються 11 140 учнів, повідомляє прес-служба Київської ОДА.

Станом на 15 вересня в області зафіксовано 190 випадків захворювання коронавірусною хворобою серед педагогів і учнів. На самоізоляції перебувають 90 окремих класів у 57 навчальних закладах (2945 учнів).

Крім того, в області на карантин закриті 11 дитячих садків із 686. У цих закладах захворіли 21 дорослий та одна дитина. Особи, що контактували з ними, проходять ПЛР-тестування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фіцо має намір на Єврораді голосувати проти використання активів РФ для військової допомоги Україні

В Японії скасували попередження про загрозу цунамі

АТ "Укрзалізниця" з 14 грудня вводить новий графік поїздів регіональних, приміських та міських рейсів

77 ОАеМБр повідомляє про системний дроновий терор цивільних окупантами в Харківській області

Для закінчення війни Європа має допомогти Україні зробити складний вибір, зокрема у питанні територій - МЗС Туреччини

ППО за ніч знешкодила 64 з 80 ворожих дронів, є влучання на 8 локаціях і падіння уламків на 3

У Тернопільській області зафіксовано землетрус

Зеленський привітав військових Сухопутних військ зі святом

Ворожа атака забрала життя жителя Павлограда, ще четверо постраждали

Орбан заявив про готовність Угорщини оскаржити рішення ЄС скасувати принцип одностайності щодо "заморозки" активів РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА