Інтерфакс-Україна
19:37 17.09.2020

"Укрпошта" відправила у примусову відпустку 20% штату для подальшої заміни ними хворих співробітників - Смілянський

1 хв читати
"Укрпошта" відправила у примусову відпустку 20% штату для подальшої заміни ними хворих співробітників - Смілянський

Гендиректор АТ "Укрпошта" Ігор Смілянський розробив методику безупинної роботи в період пандемії COVID-19, замінюючи хворих співробітників раніше відправленими у примусову відпустку 20% штату.

"Оскільки ніхто не знав, як із цим працювати, - я розробив свою методику. Я примусово відправляю 20% працівників із кожного підрозділу у відпустку. І таким чином, коли хтось захворює у відділенні - ми відправляємо людей на тести і на карантин, якщо це треба, дезінфікуємо відділення і виводимо людей із відпустки, щоб вони працювали. І так на всіх об'єктах", - заявив генеральний директор АТ Ігор Смілянський в ефірі KSE Business Transformation Week "Трансформаційні лідери. Публічний сектор" увечері в четвер.

Він наголосив, що за час карантину компанія жодного разу не порушила графіка доставки пенсій і навіть збільшила показники роботи.

"Укрпошта" доставляє пенсії 4 млн пенсіонерів, а це група ризику. У нас працює 65 тис. працівників. Буквально перед нашою розмовою ще одне відділення відзвітувало про хворого клієнта і потенційно - співробітників", - зазначив гендиректор "Укрпошти".

За його словами, навіть із резервом у 20% штату дуже складно налагодити роботу 35 об'єктів сортування та 12 тис. відділень - іноді доводиться відправляти додаткові пересувні відділення, одягати співробітників у спецкостюми тощо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Полковник Манько заявив про стабілізацію на трьох напрямках, зокрема – Гуляйпільському

Рішення МВФ щодо нової програми обсягом $8 млрд очікується у січні – глава БК Ради з зустрічі з місією Фонду

Єврокомісія погіршила прогноз зростання ВВП України у 2025р до 1,6%, у 2026р - до 1,5%

Дніпро і район масовано атакували російські БпЛА та спричинили пожежі – ОВА

Три блоки ХАЕС та РАЕС десять днів працюють на зниженій потужності після військових дій – МАГАТЕ

"Європейська солідарність" вимагає від Стефанчука заяви про розвал монобільшості - Геращенко

ВАКС продовжить обрання Чернишову запобіжного заходу 18 листопада

Захист просить ВАКС відмовити в задоволенні клопотання про обрання запобіжного заходу Чернишову

Рада має ухвалити держбюджет на наступний рік 2 грудня - Підласа

Диверсії на залізниці в Польщі розслідують як терористичні акти на користь іноземної розвідки – прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА