20:14 17.09.2020

Заборгованість перед гірниками шахти "Надія" буде повністю закрита - Зеленський

2 хв читати
Заборгованість перед гірниками шахти "Надія" буде повністю закрита - Зеленський

Зміни до державного бюджету на поточний рік, які прийняла Верховна Рада, дозволять погасити заборгованість із заробітної плати перед працівниками державної шахти "Надія", вирішити питання будівництва гуртожитку для Львівського національного університету імені Івана Франка та моста в Східниці, заявив президент Володимир Зеленський.

"Сьогодні наші народні депутати проголосували дуже важливий законопроект - зміни до бюджету. Ми повністю закриваємо заборгованість перед шахтарями шахти "Надія" - це 50 млн грн. Зрозуміло, грошей мало, але на заробітну плату і на робочі місця ми повинні завжди знаходити", - наводить вислів глави держави його прес-служба.

Також, за словами президента, прийняті зміни до держбюджету дозволять профінансувати будівництво гуртожитку для університету імені Івана Франка у Львові.

"Я знаю, що було проблемне питання - звести гуртожиток на території університету. Ми проголосували зміни до бюджету - 50 млн грн вже виділено зараз на всі ці роботи", - зазначив Зеленський.

Крім того, в рамках національної програми "Велике будівництво" ще на 589 млн грн збільшено фінансування будівництва місцевих доріг на Львівщині.

"Це теж дуже важливо - ми бачимо рекордну кількість побудованих доріг у Львівській області. Вже будується 250 км нових доріг на Львівщині. Побудована важлива дорога на Східницю. Також сьогодні проголосували депутати - дякую, що вони мене почули - виділення ще 30 млн грн на міст у Східниці, якого не вистачало", - сказав президент.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА