Інтерфакс-Україна
11:50 18.09.2020

Проект держбюджету-2021 передбачає збільшення видатків розвитку на 12,4 млрд грн

1 хв читати
Проект держбюджету-2021 передбачає збільшення видатків розвитку на 12,4 млрд грн

Проект державного бюджету на 2021 рік передбачає збільшення бюджету розвитку на 12,4 млрд грн - до 174,5 млрд грн, повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.

"На 2021 рік видатки розвитку передбачені в розмірі 174,5 млрд грн. У 2020 році цей показник становить 162,1 млрд грн. Тобто "плюс" 2,4 млрд грн", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

У 2019 році видатки бюджету розвитку становили 1,08 трлн грн, цього року заплановані 1,28 трлн грн, а в проекті держбюджету наступного року - 1,35 трлн. грн, уточнив він.

"Це все видатки й надання кредитів, які зростають на близько 5,1%, а видатки розвитку - на 7,6%, тобто темпи зростання в півтора разу швидші", - прокоментував Марченко.


Повний текст інтерв'ю з Марченком буде розміщено на головній сторінці сайту та у стрічці новин агентства "Інтерфакс-Україна"

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський підписав указ про утворення військової адміністрації Одеси

Україна готує кіберофіцерів і розбудовує мережу регіональних кіберцентрів

Майже 480 власників домогосподарств отримали мікрогранти від УЧХ

Президент звільнив Лисака з посади глави Дніпропетровської ОДА та призначив начальником Одеської МВА

Глава Одеської обладміністрації вніс подання про створення в Одесі міської військової адміністрації

Монголія може залучити від ЄІБ до 1 млрд євро на розвиток "зеленої" енергетики

Темпи потепління в басейні Дністра перевищують глобальні – міжнародне дослідження

Мовний омбудсмен закликає Раду невідкладно оновити перелік мов під захистом Європейської хартії

Профільні комітети парламентів України та Великої Британії обговорили питання безпекового партнерства

"Томагавки" є потужним засобом стримування та можуть зменшити загрозу масових повітряних атак з боку РФ – посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА