Інтерфакс-Україна
08:43 19.09.2020

Канада відмовилася від переговорів з Китаєм про вільну торгівлю - глава МЗС

1 хв читати
Канада відмовилася від переговорів з Китаєм про вільну торгівлю - глава МЗС

Влада Канади прийняла рішення згорнути переговори про вільну торгівлю з КНР, заявив газеті The Globe and Mail глава МЗС Канади Франсуа-Філіп Шампань.

"Я зараз не бачу умов для продовження дискусій", - сказав міністр з приводу переговорів, які зайшли в глухий кут понад рік тому.

"Китай 2020 року - це не Китай 2016 року", - сказав він.

Він пояснив, що всі ініціативи, які були озвучені в стосунках Канади і Китаю зразка 2016 року, повинні бути переглянуті. При цьому він додав, що пріоритетом для Оттави тепер має стати звільнення Пекіном громадян Канади Майкла Спавора і Майкла Коврига.

Західні ЗМІ нагадують, що їх заарештували після того, як в грудні 2018 канадська поліція затримала фінансового директора китайської Huawei Technologies Мен Ваньчжоу на підставі ордера США на екстрадицію.

До цього в 2016 році, зазначають ЗМІ, Канада і Китай домовилися про активізацію партнерства, включно з проведенням спільних військових навчань.

ЗМІ також наголошують, що до нинішніх більш жорстких висловлювань глави МЗС Канади на адресу Китаю, про посилення позиції щодо КНР говорили США, Австралія, деякі країни ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Асоціація операторів грального бізнесу створена в Україні

Глава Євроради перед G7 висловився за колективну підтримку України та за дипломатичний шлях вирішення іранської ядерної проблеми

З Ємену запустили балістичну ракету по Ізраїлю - ЦАХАЛ

Зарівна: Якщо РФ готова до діалогу, вона має повернути хоча б дітей з попереднього списку, переданого в Стамбулі

На Донеччині внаслідок ворожих обстрілів минулої доби загинуло шестеро цивільних

Додатковий період реєстрації на вступні іспити в магістратуру і аспірантуру проходить 16-17 червня

Фінляндія вперше приймає навчання НАТО "Атлантичний тризуб-25"

ISW вперше з квітня засвідчив просування російських військ поблизу с.Миропілля на Сумщині

В Ізраїлі від початку загострення конфлікту з Іраном загинули 19 людей

Захисники України в ніч на 16 червня знищили 125 із 138 задіяних ворогом дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА