Інтерфакс-Україна
20:53 19.09.2020

У Таїланді десятки тисяч людей вийшли на антиурядову акцію

1 хв читати
У Таїланді десятки тисяч людей вийшли на антиурядову акцію

В Таїланді відбулися масштабні антиурядові акції в суботу, в яких взяли участь десятки тисяч людей, передають західні ЗМІ.

Учасники демонстрації закликали уряд країни до відставки, зокрема, прем'єр-міністра Праюта Чан-Очу, а також виступили на підтримку демократії та демократичних свобод. Подібні акції в Таїланді відбуваються регулярно з липня, але саме ця стала наймасштабнішою.

Вийти на антиурядову демонстрацію народ закликали студенти університету Таммасат в Бангкоку. За даними поліції, до вечора біля кампусу все ще залишається близько 15 тис. людей, а вдень їх було приблизно вдвічі більше, тобто, близько 30 тис.

Прают Чан-Оча пообіцяв, що влада буде застосовувати "м'які заходи" до протестувальників, "тому що вони діти".

Пост прем'єр-міністра Чан-Оча займає з 2014 року, коли в країні стався військовий переворот.

Військовий переворот в Таїланді стався 22 травня 2014 року. Військові оголосили про розпуск сенату, введення воєнного стану, а також про затримання низки політичних і громадських діячів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заступник міністра освіти Трофименко: В 2025-2026 роках пройде близько 60 виборів ректорів – "обнулення" термінів не буде

В Раді формується робоча група з питання можливих виборів президента під час воєнного стану - Арахамія

Мокрий сніг очікується в Україні у вівторок, напередодні Різдва різко похолодає, без опадів

Україна готує санкційний пакет проти осіб, що працюють із російським ВПК, зокрема проти осіб з Китаю, - Зеленський

ЄС ще на пів року продовжив економічні санкції для РФ

Проєкт зі створення наглядових рад у вишах буде законодавчо врегульовано, але для університетів це буде добровільно, - Трофименко

Ворог атакував два енергооб'єкти на Одещині зі значними пошкодженнями – ДТЕК

Запровадження індикативної собівартості навчання на контракті врятувало виші і підготувало їх до підвищення зарплат - Трофименко

РФ вночі атакувала енергооб'єкти в 5 областях, знеструмлених споживачів частково заживлено – Міненерго

Ефективними гарантіями безпеки є лише членство в НАТО, гарантії 5-ї статті та оборонне партнерство - Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА