Інтерфакс-Україна
19:28 20.09.2020

Двоє людей постраждали в результаті вибуху під час зварювальних робіт на підприємстві в Києві - поліція

1 хв читати
Двоє людей постраждали в результаті вибуху під час зварювальних робіт на підприємстві в Києві - поліція

До поліції Києва о 16.00 неділі надійшло повідомлення про те, що на підприємстві на вулиці Пироговський шлях у Голосіївському районі міста стався вибух.

"За попередньою інформацією, під час зварювальних робіт стався вибух, в результаті чого двоє працівників установи отримали тілесні ушкодження. Зараз їм надається медична допомога", - повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

На місці події поліцейські проводять першочергові слідчі дії та встановлюють усі обставини та причини вибуху.

Матеріали зареєстровані в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Голосіївського управління поліції. Триває перевірка, за результатами якої буде дана правова кваліфікація події.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський провів нараду з Умєровим щодо посилення виробництва дронів та реформ в оборонній сфері

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА