Інтерфакс-Україна
09:22 21.09.2020

В Україні за добу 2 675 захворілих на COVID-19, 672 одужали, 26 померли

1 хв читати
В Україні за добу 2 675 захворілих на COVID-19, 672 одужали, 26 померли

В Україні станом на ранок понеділка виявлено 2 675 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19, водночас одужалих - 672 людини, 26 раніше захворілих померли, свідчать дані, оприлюднені на сайті Системи моніторингу поширення епідемії коронавірусу Ради нацбезпеки і оборони.

Днем раніше, 20 вересня, було 2 966 нових випадків інфікування, 19 вересня повідомлялося про 3 240 нових захворілих, 18 вересня - про 3 228 нових захворілих, 17 вересня було зафіксовано рекорд - 3 584 інфікованих, 16 вересня повідомлялося про 2 958 захворілих на COVID-19.

Кількість інфікованих з початку пандемії сягнула на ранок понеділка 178 353 людини, померли з початку пандемії від COVID-19 3 583 людини, одужали - 78 184 людини.

Зараз в Україні на COVID-19 хворіє 96 586 людей, що на 1 977 більше, ніж днем раніше.

Найбільшу кількість виявлених випадків COVID-19 за минулу добу зафіксовано в Києві (275), у Харківській (245), Львівській (201) Тернопільській (192), Одеській (188) областях.

Крім того, загалом в Україні за минулу добу зафіксовано 2 641 підозру на захворювання на COVID-19.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Терапевтичному саду на ВДНГ в Києві висадять понад 12 тис. рослин - Мінверетанів

Видавництво "Човен" через погрози скасувало презентацію книжки "Голоси BLM"

Сили спеціальних операцій уразили НПЗ в російському Волгограді

УЦОЯО готовий до його запровадження НМТ у дводенному форматі, освітній омбудсмен виступає за одноденну модель

Верховна Рада підтримала запит до президента про присвоєння звання Героя України Парубію

Президент підписав закон про військового омбудсмана

Зеленський підписав закон про ратифікацію Угоди про сторічне партнерство між Україною та Великою Британією

Міністерства України та Польщі підпишуть угоду про співпрацю та про набуття навичок керування дронами - Косіняк-Камиш

Глава Міноборони Польщі прибув до Києва, обговорюватиме військову співпрацю

Українська AI-платформа дозволяє комерційним будівлям знизити енергоспоживання до 20%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА