Інтерфакс-Україна
18:53 21.09.2020

"Нацкорпус" провів акцію протесту біля телеканалів "112 Україна", ZIK і NewsOne

1 хв читати
"Нацкорпус" провів акцію протесту біля телеканалів "112 Україна", ZIK і NewsOne

Активісти партії "Національний корпус" і її прихильники провели в понеділок увечері в Києві акцію протесту біля офісів телеканалів "112 Україна", ZIK і NewsOne.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", декілька десятків протестувальників прибули до будівель телеканалів із вимогою припинити їхню роботу.

Учасники протесту називають ці телеканали інструментом впливу Російської Федерації на свідомість українських громадян.

Із собою члени "Національного корпусу" принесли плакати, партійні прапори, а біля входу до телеканалів "112 Україна" і ZIK встановили інсоляцію, на якій логотипи ЗМІ зображені на тлі шашки динаміту.

Сам протест був приурочений до початку російських військових навчань "Кавказ-2020". Як кажуть організатори акції, доки РФ накопичує війська біля українських кордонів, три вищезазначених канали забезпечують їй плацдарм усередині країни.

Після цього біля студії "112 Україна" активісти запалили фаєри.

Правопорядок на місці забезпечували співробітники поліції, поліції діалогу та військовослужбовці Національної гвардії. Акція минула мирно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ заочно повідомила про підозру російському медику на прізвисько "доктор зло", який піддавав тортурам полонених

ГУР: 13 із 49 задіяних у виробництві "Іскандер-М" підприємств не перебувають під санкціями жодної країни

Понад 30 тис. українців активували програму "Укрзалізниці" з безкоштовних перевезень до 3000 км за першу годину

Novus в грудні відкриває 9 магазинів у столичному регіоні

Німеччина через механізм PURL у двох пакетах додатково закупить для України озброєння на суму $200 млн - глава МЗС

ЦПД спростував повідомлення про нібито контроль окупантами над "обома берегами Куп’янська"

Рада розгляне держбюджет-2026 в середу після компромісу щодо вчителів та 4% ПДФО місцевих бюджетів – Підласа

Третій армійський корпус спростував заяви окупантів про їх прорив у Лимані Донецької області

Суд в Азербайджані засудив колишнього "вагнеровця" до реального терміну за участь у війні проти України

Зеленський: після Брюсселя Умєров і Гнатов готуватимуть зустріч із представниками Трампа в США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА