11:51 22.09.2020

КС у відкритому режимі слухає справу про тлумачення "гідних умов життя"

1 хв читати

Велика палата Конституційного Суду України на пленарному засіданні у формі усного провадження слухає справу за конституційним поданням 142 народних депутатів про офіційне тлумачення окремого положення абзацу 4 преамбули Конституції - словосполучення "гідних умов життя" людини в системному зв'язку з низкою інших положень Основного закону.

Як передає у вівторок кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", суддя-доповідач у справі Галина Юровська виклала суть подання. На думку народних депутатів, необхідність офіційного тлумачення того, які умови життя людини слід вважати гідними, виникла з урахуванням соціальної спрямованості економіки та зобов'язань держави забезпечувати права і свободи людини.

Представник автора конституційного подання народний депутат Галина Третьякова у своєму виступі зазначила, що прожитковий мінімум у бюджетному кодексі неадекватний реальному прожитковому мінімуму.

За її словами, система обов'язкового соціального страхування керується не державою і не забезпечує повною мірою соціального захисту.

Третьякова зазначила, що, на її думку, є різниця між правом на рівень гідного життя і правом на гідне життя, і ці дефініції слід уточнити.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Масове тестування на COVID-19 неефективне - думка

Карел Хірман: Випадок із «Дніпроазотом» показав усі вади наявного розрахунку тарифу на транспортування газу

Уруський назвав низку факторів, які призвели до краху літака Ан-26 із курсантами поблизу Чугуєва

Головними причинами катастрофи Ан-26 поблизу Чугуєва були системні порушення правил польотів у ХНУПС і недостатній професіоналізм екіпажу - Уруський

Кабмін запропонує ВР передати повноваження організовувати автобусні пасперевезення в межах району ОДА та ОТГ

Депутати пропонують ВР створити ТСК із питань розслідування причин виникнення у 2020 році пожеж на Луганщині

У Борисполі мають відбутися повторні вибори мера - експерт

Двоє постраждалих унаслідок вибуху на газорозподільній станції в Харківській області в критичному стані

Поліція розпочала розслідування вибуху й пожежі на газопереробній станції на Харківщині за статтею "порушення правил безпеки"

Печерський райсуд призначив на 4 грудня підготовче засідання у справі про вклади Суркісів у ПриватБанку і законність bail-in

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА