Інтерфакс-Україна
13:10 22.09.2020

Печерський райсуд відмовив у задоволенні позову "Бурісми" до Деркача

1 хв читати
Печерський райсуд відмовив у задоволенні позову "Бурісми" до Деркача

Печерський районний суд міста Києва відмовив у задоволенні позову компанії "Бурісма" до народного депутата України Андрія Деркача та ІА "Інтерфакс-Україна" про захист ділової репутації, йдеться в рішенні суду, яке оприлюднив на своїй сторінці у Facebook Деркач.

"Як і очікувалося, "Бурісма" програла. Печерський суд відмовив компанії в задоволенні позову проти мене й агентства "Інтерфакс-Україна", - заявив він.

У рішенні суду, оприлюдненому на сторінці Деркача, повідомляється, що представники компанії "Бурісма" вимагали спростування інформації про те, що вони виплатили за лобістську діяльність колишньому віце-президенту США Джо Байдену $900 тис., а його синові Гантеру Байдену разом з Александром Квасневським, Аланом Аптером і Девоном Арчером $16,5 млн.

"Суд окремо наголосив: "Бурісма" у своїй заяві фактично не заперечує фактів виплат – лише їх розміри. Тобто вона згодна, що платила Байдену і його синові, але не погоджується, що саме такі суми. Боротьба з міжнародною демокорупцією триває. Далі буде - стежте за анонсами", - зазначив нардеп.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп оголосив про намір запровадження санкцій проти Росії за підсумками 10-денного строку

PGZ хоче розширити співпрацю з Україною, зокрема говорять про виробництво стволів для САУ Krab

Комітет Сенату США підтримав виділення $1 млрд для України у проєкті оборонного бюджету - ЗМІ

МЗС України відреагувало на повідомлення про підтримку Нікарагуа окупаційної політики РФ

"Укрзалізниця" після критики скоротила число внутрішніх поїздів з верифікацію через "Дія.Підпис" з 5 до 3

Україна ініціювала екстренне засідання Радбезу ООН через атаку РФ - Сибіга

Верховна Рада ухвалила закон про обов’язкові 15 днів щорічної відпустки для військовослужбовців

АМКУ оштрафував двох найбільших фармдистриб’юторів на 4,8 млрд грн

Посли G7 в Україні вітають відновлення незалежності НАБУ і САП

Кількість загиблих у Києві зросла до 16 осіб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА