Інтерфакс-Україна
13:42 22.09.2020

Поліція затримала харків'янина, який "спеціалізувався" на крадіжках із храмів

1 хв читати
Поліція затримала харків'янина, який "спеціалізувався" на крадіжках із храмів

Поліція затримала 31-річного харків'янина, що перебував у розшуку з березня цього року, засудженого за вчинення серії крадіжок із храмів у різних регіонах України.

"Чоловік постійно змінював адреси проживання, не спілкувався з рідними і знайомими, щоб поліція не змогла вийти на його слід. Працівники харківського кримінального розшуку здійснили низку оперативних заходів та встановили місце, де переховувався зловмисник", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Під час слідства було встановлено, що чоловік вчинив сім крадіжок із храмів на території Харківської, Київської, Житомирської та Чернігівської областей. Викрадені ікони та інші цінні речі він продавав через інтернет. Суд визнав його винним за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) КК України і засудив до трьох років позбавлення волі.

Наразі затриманого передано в Новобаварський відділ поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко обговорила з головою МЗС Великої Британії посилення економічного тиску на Росію

США запропонують G7 створити юридичний механізм для вилучення заморожених активів РФ

Застосунок "Реєстр+" буде тимчасово недоступний у зв’язку з проведенням технічних робіт

Глава МЗС Польщі: закликаємо Угорщину зняти вето на відкриття першого кластера переговорів про вступ України в ЄС

Інтенсифікація атак РФ після зустрічі на Алясці свідчить про те, що Москва не бажає миру – Сікорський

Ворог увесь день обстрілював Нікопольщину з дронів та артилерії, загинула жінка, є численні пошкодження будівель

Генсек НАТО оголосив про початок операції альянсу Eastern Sentry на східному фланзі

Сибіга відзначив суттєвий прогрес у вирішенні чутливих історичних питань з Польщею

Польща надала Україні 46 пакетів військової допомоги з 2022 року

Глава МЗС Польщі не підтвердив, що російські дрони намагалися атакувати логістичний центр у Жешуві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА