Події

У Нацгвардії розпочали службове розслідування за фактом інформації про неякісні сухпайки

 У Національній гвардії України розпочато службове розслідування у зв'язку з поширеною раніше інформацією про неякісні сухі пайки, видані бійцям однієї з військових частин.

"У ході його проведення буде перевірено організацію порядку закупівель продовольства, його перевірки під час прийому від постачальників, стан зберігання, обліку, видачі особовому складу та повноти доведення встановлених норм, а також його відповідність супроводжувальним документам та стандартам якості, дотримання вказаних виробником термінів зберігання. Про результати поінформуємо пізніше!" - повідомляється на сторінці МВС України в соцмережі Facebook у п'ятницю вранці.

Раніше в соціальних мережах та ЗМІ з'явилася інформація, що бійці Національної гвардії виявили у виданих їм сухих пайках личинки. Зокрема, як заявили у Facebook-спільноті "Київ Оперативний", що оприлюднила відповідне відео, розмістити його попросили самі військовослужбовці.

"Хлопці з військової частини 3030 попросили розмістити відео, де вони показують якість обіду, який їм видали під час патрулювання. Кажуть, що після таких знахідок всередині пакету - перевірили ще десять таких пайків і чотири з них були з таким самим сюрпризом всередині", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ