Інтерфакс-Україна
13:00 25.09.2020

Українських користувачів "ВКонтакте" буде поставлено на облік у правоохоронних органах - секретар РНБО

1 хв читати
Українських користувачів "ВКонтакте" буде поставлено на облік у правоохоронних органах - секретар РНБО

 Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) планує поставити на облік у правоохоронних органах усіх українців-користувачів забороненої в країні російської соцмережі "ВКонтакте".

"Я хотів би звернути увагу на користувачів, які користуються цим забороненим ресурсом. Це має бути їхня відповідальність - навіщо вони це роблять і для чого вони це роблять. Річ у тім, що завдяки системі, яка наразі починає працювати, про всіх таких користувачів будемо мати розуміння, вони всі перебуватимуть на обліку. Якщо вони й надалі поширюватимуть російський контент на території України - вони матимуть певні проблеми вже безпосередньо з нашою Нацполіцією, з нашими силовими структурами", - заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олексій Данілов під час онлайн-конференції "Цифрова трансформація держави: перспективи та ризики кібербезпеки" в п'ятницю.

Він наголосив, що відповідно до українського законодавства, ресурс "ВКонтакте" не має працювати на території України, однак це не дотримується. Водночас за допомогою міжнародних партнерів у РНБО планують вирішити цю проблему вже найближчим часом.

Представник від Нацполіції України, заступник міністра внутрішніх справ Олексій Гончаров, також погодився з думкою Данілова, зазначивши, що користувачі заборонених на території України ресурсів мають розуміти, що вони порушують законодавство і нести за це відповідальність.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі президента обговорювали з представниками Південно-Східної Європи гарантування безпеки в Чорноморському регіоні

Головний прапор України тимчасово приспустять через сильний вітер 15 травня

Україна може розраховувати на підтримку НАТО на шляху до справедливого і тривалого миру - Рютте

Умови фінансування науки не дозволяють українським вченим захистити інтелектуальні права за кордоном – думка

Двоє цивільних дістали поранень через ворожий удар БпЛА по Козачій Лопані

Мобільні бригади Інституту ім.Філатова за 4 роки зробили понад 600 виїздів для діагностики недоношених новонароджених

Сибіга обговорив з генсеком НАТО "інтенсивну дипломатію" цього тижня

Майже 1500 УБД та осіб з інвалідністю доєдналися до програми безоплатного професійного навчання – Держслужба зайнятості

Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт про перехід ветеринарії на євростандарти

Нацполіція знешкодила злочинну організацію та вилучила понад 17 млн доз наркотиків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА